08:01

inca o infrangere la scor pentru Viitorul lui Hagi in meciurile contra Stelei

Steaua a invins, pe teren propriu, cu scorul de 3-0, echipa Viitorul, intr-un meci din etapa a VIII-a a play-off-ului Ligii I, in care gruparea lui Hagi a evoluat in inferioritate din minutul 51. continuă pe Adevărul

Espanyol inca are emotii pentru salvarea de la retrogradare, dupa 1-1 cu Celta Vigo

Espanyol, echipa antrenata de Costel Galca a terminat la egalitate, scor 1-1, meciul disputat pe teren propriu in compania formatiei Celta Vigo. Abraham a avut o ocazie mare in minutul 7,.

VIDEO Las Palmas - Espanyol 4-0/ Infrangere dura pentru echipa lui Costel Galca

Espanyol ramane in zona retrogradarii dupa ce a pierdut cu 4-0 pe terenul echipei Las Palmas, intr-o partida contand pentru etapa cu numarul 35 din Primera Division. In acest moment, formatia pregatita de Costel Galca are 5 puncte deasupra ultimei echipe care se duce in liga a doua din Spania.

actualitate, 08:01