08:47

Liga 1: Astra - Chindia Targoviste 1-2 Doua goluri in trei minute pentru oaspeti

Chindia Targoviste a invins-o surprinzator pe Astra Giurgiu cu scorul de 2-1 0-0), vineri seara, in deplasare, in primul meci din etapa a 24-a a Ligii I de fotbal. continuă pe Hotnews

Asa am trait Astra - Chindia

Etapa a 24-a din Liga 1 a debutat, vineri seara, cu meciul Astra Giurgiu - Chindia Targoviste.

Astra Giurgiu, invinsa de echipa Chindia Targoviste, scor 2-1, in Liga I

Formatia Astra Giurgiu a pierdut, cu scorul de 1-2, meciul sustinut, vineri, pe teren propriu, in compania echipei Chindia Targoviste, in primul meci al etapei a XXIV-a a Ligii I.

Pariati pe Astra - Chindia

Chindia are a doua cea mai slaba aparare din Liga 1. Va reusi Astra sa profite de slabiciunile dambovitenilor? Vedeti aici cotele oferite de FORTUNA pentru meciul de vineri seara.

actualitate, 08:47