08:47

Liga 1: Dinamo - Hermannstadt 2-1 / Pesic a marcat golul victoriei n prelungiri

Formatia Dinamo a invins echipa FC Hermannstadt, scor 2-1, sambata, pe teren propriu, in etapa a VI-a a Ligii I. Sibienii au jucat in inferioritate numerica din minutul 56, dupa eliminarea lui Tsoumou. continuă pe Hotnews

LIVE Dinamo - Hermannstadt (21:00)

Pentru prima data in istorie Dinamo si Hermannstadt se intalnesc sambata seara in Stefan cel Mare incepand cu ora 21:00. Meciul din etapa a 6-a a Ligii 1poate fi urmaritlive video aici.

LIVE Dinamo - Hermannstadt 1-0

Asa am trait: Dinamo - Hermannstadt 2-1

Pentru prima data in istorie Dinamo si Hermannstadt s-au intalnit sambata seara in Stefan cel Mare incepand cu ora 21:00. Meciul din etapa a 6-a a Ligii 1poate fi urmaritlive video aici.

Dinamo da lovitura cu Hermannstadt in prelungirile partidei

Croatul Ivan Pesic a marcat golul victoriei lui Dinamo in partida de campionat cu Hermannstadt 2-1) la o faza in al treilea minut suplimentar.

actualitate, 08:47