16:15

Liga 1: FCSB - Viitorul 2-0/ FCSB s-a apropiat la doua puncte de lider; Gnohere a fost eliminat in minutul 43

FCSB incheie anul cu o victorie impotriva campioanei FC Viitorul, scor 2-0, intr-un meci contand pentru etapa cu numarul XXII din Liga 1. Ros-albastrii au reusit sa se impuna in partida de pe Arena Nationala, desi au evoluat in inferioritate numerica din minutul 43, dupa eliminarea lui Gnohere. Echipa lui Dica s-a apropiat la doua puncte de liderul CFR Cluj, profitand de infrangerea ardelenilor din aceasta etapa scor 1-2 cu CS U Craiova). continuă pe Hotnews

LIVE FCSB - Viitorul (20:00)

Derby-ul zilei in Liga 1 Betano se disputa pe Arena Nationala intre FCSB si Viitorul, cele doua rivale in lupta pentru titlul sezonului trecut. Apasati aici pentru live video legal.

LIVE FCSB - Viitorul (20:00). Echipele de start

Liga 1: FCSB - FC Viitorul 2-0/ FCSB s-a apropiat la doua puncte de lider; Gnohere a fost eliminat in minutul 43

LIVE FCSB - Viitorul 1-0. Gnohere eliminat!

LIVE FCSB - Viitorul 2-0. Gnohere eliminat!

Asa am trait FCSB - Viitorul 2-0

Derby-ul zilei in Liga 1 Betano s-a disputat pe Arena Nationala intre FCSB si Viitorul, cele doua rivale in lupta pentru titlul sezonului trecut. Apasati aici pentru live video legal.

FCSB-VIITORUL CONSTANTA ONLINE STREAM LIVE VIDEO DIGISPORT TELEKOM. Meci infernal pentru Dica in Liga I

Gigi Becali, patronul FCSB, a vorbit despre echipa sa si a spus ca mijlocasul Dennis Man, 19 ani, este cel mai important si cel mai bun jucator al.

actualitate, 16:15