12:30

Liga 2: ASU Poli Timisoara - Chindia Targoviste 1-2/ Victorie obtinuta pe final de meci - Rezultatele inregistrate sambata, in prima etapa din 2018

Dupa o pauza de aproape trei luni, campionatul din Liga 2 la fotbal s-a reluat sambata. Condusa cu 1-0 pana in minutul 82, Chindia Targoviste, ocupanta locului 3 in clasament si una dintre candidatele la promovare, a marcat de doua ori in sase minute si a reusit sa plece toate cele trei puncte de pe terenul celor de la ASU Poli Timisoara. Intra in material pentru a vedea rezultatele inregistrate sambata, in etapa a XXII-a din Liga 2. continuă pe Hotnews

Liga 1: CS U Craiova - ACS Poli Timisoara 1-1

CS U Craiova a incheiat la egalitate partida de pe teren propriu cu ACS Poli Timisoara, scor 1-1, in ultima etapa a sezonului regulat al Ligii 1 la fotbal. Oaspetii au obtinut primul lor punct cu Leo Grozavu pe banca tehnica, in timp ce oltenii au pierdut primele lor puncte pe noul stadion Ion Oblemenco.

LIVE CSU Craiova - ACS Poli Timisoara (20:45)

Ultima etapa a sezonului regulat din Liga 1 Betano debuteaza, vineri seara, cu meciul dintre CSU Craiova si ACS Poli Timisoara.

Asa am trait CSU Craiova - ACS Poli Timisoara 1-1

Ultima etapa a sezonului regulat din Liga 1 Betano a debutat, vineri seara, cu meciul dintre CSU Craiova si ACS Poli Timisoara.

actualitate, 12:30