01:05

LIGA I: Astra Giurgiu - Ceahlaul Piatra Neamt, scor 0-0

Formatia Astra Giurgiu a terminat la egalitate, luni seara, pe teren propriu, scor 0-0, cu echipa Ceahlaul Piatra Neamt, in ultimul meci al etapei a opta a Ligii I. Vezi rezultate din etapa a opta a Ligii I si clasamentul competitiei. continuă pe Hotnews

Liga I: Astra Giurgiu - Ceahlaul Piatra Neamt, scor 0-0

Astra Giurgiu a terminat la egalitate, luni seara, pe teren propriu, scor 0-0, cu echipa Ceahlaul Piatra Neamt, in ultimul meci al etapei a opta a Ligii I, relateaza Mediafax. Astra Giurgiu: Coman - Matel,.

Asa am trait LIVE Liga 1 Concordia-Otelul 1-1 si Astra-Ceahlaul 0-0

Etapa a VIII-a a Ligii 1 a luat sfarsit, luni, cu alte doua meciuri interesante, tratate minut cu minut in modulul de live, dupa cum urmeaza:Concordia Chiajna-Otelul Galati 1-1si Astra Giurgiu-Ceahlaul Piatra Neamt 0-0.

LIVE Liga 1 Astra-Ceahlaul 0-0

Etapa a VIII-a a Ligii 1 se incheie, luni, cu alte doua meciuri interesante, tratate minut cu minut in modulul de live, dupa cum urmeaza:Concordia Chiajna-Otelul Galati 1-1si Astra Giurgiu-Ceahlaul Piatra Neamt 20:30) .

LIVE Liga 1 Concordia-Otelul 1-1 si Astra-Ceahlaul 0-0

Etapa a VIII-a a Ligii 1 se incheie, luni, cu alte doua meciuri interesante, tratate minut cu minut in modulul de live, dupa cum urmeaza:Concordia Chiajna-Otelul Galati 19:30) si Astra Giurgiu-Ceahlaul Piatra Neamt 20:30) .

LIVE Liga 1 Concordia-Otelul 0-0 si Astra-Ceahlaul 0-0

LIVE Liga 1 Concordia Chiajna-Otelul Galati 0-0

Remiza alba intre Astra si Ceahlaul

Astra Giurgiu a incheiat la egalitate, scor 0-0, meciul de pe teren propriu cu Ceahlaul Piatra Neamt, pierzand astfel o sansa buna de a trece peste Steaua in clasament. Bojan Jovic, portarul oaspetilor, a scos tot ce s-a putut, nemtenii profitand si de o oarecare stereotipie in atacurile formatiei pregatita de catre Daniel Isaila.

Astra Giurgiu pe lista neagra la UEFA

Clubul Astra Giurgiu a fost inclus de Corpul de Control Financiar al UEFA pe o lista neagra alaturi de alte cinci echipe deoarece nu ar fi respectat politicile de fair-play financiar impuse pentru acest sezon al cupelor europene.