01:05

Liga I, etapa a 13-a: Concordia si CFR s-au anihilat reciproc, Astra a invins-o pe Gaz Metan

In primul meci de duminica, Concordia si CFR au incheiat la egalitate, fara goluri, apoi Astra a invins-o pe Gaz Metan, scor 3-1. continuă pe Adevărul

AZI LIVE Liga 1 Concordia-CFR 0-0

Onlinesport transmite LIVE TEXT, duminica, toate cele trei meciuriprogramate in Liga 1:Concordia-CFR 19:00), Astra-Medias 19:30) si Dinamo-FC Brasov 21:30) .

MINUT cu MINUT Liga 1 Concordia-CFR 0-0, Astra-Medias 3-1 si Dinamo-FC Brasov 2-1

Onlinesport a transmisLIVE TEXT, duminica, toate cele trei meciuriprogramate in Liga 1:Concordia-CFR 0-0, Astra-Medias 3-1si Dinamo-FC Brasov 2-1.

AZI LIVE Liga 1 Concordia-CFR (19:00), Astra-Medias (19:30) si Dinamo-FC Brasov (21:30)

LIVE Liga 1 Dinamo-FC Brasov 2-0 (Thicot 45, Lazar 55)

Onlinesport transmite LIVE TEXT, duminica, toate cele trei meciuriprogramate in Liga 1:Concordia-CFR 0-0, Astra-Medias 3-1si Dinamo-FC Brasov 21:30) .

LIVE Liga 1 Dinamo-FC Brasov 0-0