09:45

LIVE Simona Halep - Maria Sharapova, in sferturi la Cincinnati (vineri noapte, 2:00). Reuseste Halep sa dea de ciment cu Sharapova de ziua ei?

Sfertul de finala de pe cimentul de la Cincinnati le opune pe Simona Halep si Maria Sharapova, vineri noapte sambata dimineata) dupa ora Romaniei 2:00, au anuntat vineri dimineata organizatorii turneului american. Meciul are loc in Sarbatoarea de Sfanta Maria. Partida este transmisa live de siteul Onlinesport. ro. continuă pe Online Sport

WTA Cincinnati: Simona Halep vs Maria Sharapova (dupa ora 02:00)

Simona Halep o va intalni pe Maria Sharapova in sferturile turneului Premier 5 de la Cincinnati. Va fi duelul cu numarul cinci dintre cele doua sportive, Maria impunandu-se de patru ori pana acum. Simona se afla in cautarea primei victorii in fata jucatoarei din Rusia. Meciul va incepe dupa ora 02:00, ora Romaniei.

LIVE Simona Halep - Lucie Safarova in optimi la Cincinnati

Simona Halep joaca acum cu Lucie Safarova in optimile de finala ale turneului de la Cincinnati. Meciul este live, in aceasta pagina, pe siteul Onlinesport. ro.

LIVE Simona Halep - Lucie Safarova in optimi la Cincinnati (azi, 18:00). UPDATE: Adauga declaratia lui Halep inainte de meci

Simona Halep joaca joi seara, de la ora 18:00, cu Lucie Safarova in optmile de finala ale turneului de la Cincinnati, au anuntat joi dimineata organizatorii turneului american. Meciul este live, in aceasta pagina, pe siteul Onlinesport. ro.

LIVE Simona Halep - Lucie Safarova in optimi la Cincinnati (azi, 18:00)

LIVE Simona Halep isi afla adversara din sferturi. Djokovic eliminat

Simona Halep isi afla adversara din sfeturile de finala de la Cincinnati, din meciul Maria Sharapova - Anastasia Pavlyuchenkova, care are loc in aceasta seara dupa ora 22:00, live pe siteul Onlinesport. ro.

AZI LIVE Simona Halep isi afla adversara din sferturi (dupa 22:00)

AZI LIVE Simona Halep isi aflat adversara din sferturi (dupa 22:00)

Simona Halep joaca in noaptea de vineri spre sambata cu Maria Sarapova, in sferturi la Cincinnati

Jucatoarea Simona Halep, locul 2 WTA si cap de serie numarul 2, va juca, in noaptea de vineri spre sambata, cu Maria Sarapova locul 6 WTA si cap de serie numarul 5), in sferturile de finala ale turneului.

AZI LIVE Simona Halep la Cincinnati, cu Kirsten Flipkens (nu inainte de 3:30 dimineata)

Marti noapte sau mai bine zis miercuri dimineata dupa ora 3:30 corectie: inainte anuntasem 5:30), Simona Halep intra debuteaza la turneul american de la Cincinnati. Amanunte in timp real, live, pe siteul Onlinesport. ro, in aceasta pagina.

Marti noapte sau mai bine zis miercuri dimineata dupa ora 5:30, Simona Halep intra debuteaza la turneul american de la Cincinnati. Amanunte in timp real, live, pe siteul Onlinesport. ro, in aceasta pagina.

actualitate, 09:45