22:00

LIVE WIMBLEDON Simona Halep - Eugenie Bouchard in semifinale (azi dupa ora 16:00). Prima semifinala Safarova - Kvitova se disputa acum

Simona Halep joaca astazi, contra jucatoarei din Canada Eugenie Bouchard, semifinala de la Wimbledon. Meciul are loc dupa ora 16:00 la finalul primei semifinale dintre Lucie Safarova si Petra Kvitova care incepe la 15:00, de asemenea live in aceasta pagina. Simona Halep devine numarul 2 mondial, daca invinge in acest meci, lucru de care v-am anuntat in premiera in Romania. Wimbledon se comenteaza si pe Forum peste 600 de mesaje). continuă pe Online Sport

LIVE WIMBLEDON Simona Halep - Eugenie Bouchard in semifinale (azi dupa ora 16:00), precedat de Safarova - Kvitova (15:00)

LIVE WIMBLEDON Simona Halep - Eugenie Bouchard in semifinale. Kvitova, prima finalista

Simona Halep joaca astazi, contra jucatoarei din Canada Eugenie Bouchard, semifinala de la Wimbledon. In prima semifinala, Petra Kvitova a obtinut primul bilet pentru finala dupa ce a trecut de Lucie Safarova. Simona Halep devine numarul 2 mondial, daca invinge in acest meci, lucru de care v-am anuntat in premiera in Romania. Wimbledon se comenteaza si pe Forum peste 600 de mesaje).

LIVE WIMBLEDON Simona Halep - Eugenie Bouchard in semifinale (16:45). Kvitova, prima finalista

LIVE WIMBLEDON Simona Halep - Eugenie Bouchard in semifinale (joi dupa ora 16:00), precedat de Safarova - Kvitova (15:00)

Simona Halep joaca joi, contra jucatoarei din Canada Eugenie Bouchard, semifinala de la Wimbledon. Meciul are loc dupa ora 16:00 la finalul primei semifinale dintre Lucie Safarova si Petra Kvitova care incepe la 15:00, de asemenea live in aceasta pagina.

LIVE WIMBLEDON Simona Halep - Eugenie Bouchard in semifinale (joi dupa ora 16:30)

Simona Halep joaca joi, contra jucatoarei din Canada Eugenie Bouchard, semifinala de la Wimbledon. Meciul are loc dupa ora 16:30 la finalul primei semifinale dintre Lucie Safarova si Petra Kvitova.

LIVE WIMBLEDON Simona Halep - Eugenie Bouchard in semifinale (joi ora 15:00)

Simona Halep joaca joi, contra jucatoarei din Canada Eugenie Bouchard, semifinala de la Wimbledon. Meciul are loc de la ora 15:00.

LIVE WIMBLEDON Simona Halep - Sabine Lisicki in sferturi (azi, ora 14:00), in paralel cu Bouchard - Kerber

Simona Halep o intalneste astazi la Wimbledon pe germanca Sabine Lisicki, in sferturile de finala. Ora partidei este 14:00, asa cum au anuntat englezii marti seara. Detalii despre meci, mai jos. In paralel, de la aceeasi ora, transmitem partida Kerber - Bouchard, din care se alege posibil adversara a lui Halep din semifinle daca va fi cazul).

LIVE WIMBLEDON Simona Halep - Sabine Lisicki in sferturi (azi, ora 14:00)

Simona Halep o intalneste astazi la Wimbledon pe germanca Sabine Lisicki, in sferturile de finala. Ora partidei este 14:00, asa cum au anuntat englezii marti seara. Detalii despre meci, mai jos.

Wimbledon Simona Halep vs. Eugenie Bouchard, a doua semifinala a zilei

Simona Halep cap de serie nr. 3) o intalneste pe canadianca Eugenie Bouchard cap de serie nr. 13) in a doua semifinala programata joi pe terenul central de la Wimbledon. Meciul va fi in direct pe DigiSport aproximativ ora 17. 00) si LIVE Score pe HotNews. ro.

LIVE WIMBLEDON Simona Halep - Sabine Lisicki in sferturi, in paralel cu Bouchard - Kerber

actualitate, 22:00