00:07

LiveScore PSG vs Bayern Munchen 0-1 - Choupo-Moting deschide scorul Chelsea vs Porto 0-0 (Rep. II)

Marti, de la ora 22:00, au loc partidele retur din cadrul sferturilor Champions League. Chelsea si Porto se infrunta pe teren neutru, londonezii plecand cu prima sansa 2-0 in tur), in timp ce PSG primeste vizita lui Bayern Munchen parizienii au invins in tur cu 3-2). Cele doua partide vor fi LiveScore pe HotNews. ro si in direct pe Telekom Sport, Digisport si LookTV. continuă pe Hotnews

Fata in fata cu istoria: PSG vs Bayern - Seara marilor asteptari pe Parc des Princes

Astazi, cu incepere de la ora 22:00, au loc primele doua meciuri din returul sferturilor UEFA Champions League. Chelsea si Porto se infrunta pe teren neutru, londonezii plecand cu prima sansa 2-0 in tur), in timp ce PSG primeste vizita lui Bayern Munchen parizienii au invins in tur cu 3-2).

Cine transmite la TV meciul PSG Bayern, din sferturile Champions League

Dupa o prima etapa dezastruoasa, Bayern Munchen a pierdut cu 2-3 acasa, in fata PSG-ului. Acum bavarezii trebuie sa dea tot pe teren pentru a merge mai departe in Champions League. PSG se va simti destul de confortabil daca va face un egal. Francezii vor incepe meciul cu un avans de trei goluri in deplasare.

PSG Bayern, meciul zilei in sferturile Champions League. Avancronica, echipe probabile si cote

Nimic nu e decis intre Paris Saint-Germain si Bayern Munchen, echipele care se lupta pentru un loc in semifinalele Champions League.

actualitate, 00:07