01:05

LiveScore Slavia Praga vs Arsenal 0-4 (Rep. II) - Nicolae Stanciu, inlocuit la pauza (Rezultatele serii)

Joi vom afla semifinalistele din actuala editie a UEFA Europa League. Cele patru partide incep de la ora 22:00, iar Nicolae Stanciu este implicat direct, echipa sa Slavia Praga avand sanse sa doboare colosul Arsenal. Totodata, Granada - Manchester United va fi arbitrat de o brigada romaneasca. Meciurile vor fi transmise in direct pe Digisport, Telekom Sport si Look TV si LiveScore pe HotNews. ro. continuă pe Hotnews

UEFA a taiat in carne vie: Suspendari drastice dupa Rangers - Slavia Praga VIDEO

Partida retur din optimile Ligii Europa, disputata la data de 18 martie si incheiata cu victoria cehilor, scor 2-0, a fost marcata de doua incidente deosebit de grave.