01:05

LIVETEXT Vardar Skopje-Steaua 1-1. Macedonenii au egalat in minutele de prelungire ale primei reprize

Vardar-Steaua se joaca in aceasta seara in a doua mansa a turului doi preliminar din Liga Campionilor. Steaua este ca si calificata in turul trei preliminar, dupa victoria cu 3-0 din meciul de la Bucuresti. Ramaneti pe adevarul. ro pentru a urmari partida in format livetext. continuă pe Adevărul

LIVETEXT Vardar Skopje-Steaua 0-0. Piovaccari este prima data titular de cand a ajuns la campioana Romaniei

LIVETEXT Vardar Skopje-Steaua 0-1. Piovaccari marcheaza primul sau gol pentru campioana Romaniei

VIDEO Vardar Skopje-Steaua 1-2. Campioana Romaniei a jucat entuziasmant in Macedonia. Urmeaza o dubla mansa cu Dinamo Tbilisi

Victoria cu 3-0 de la Bucuresti a fost urmata de un succes la Skopje, cu 2-1, iar Steaua s-a calificat fara emotii in turul trei preliminar al Ligii Campionilor acolo unde va juca impotriva campioanei Georgiei, Dinamo Tbilisi.

Antrenor Vardar Skopje: Vrem sa aratam ca putem fi competitivi in fata Stelei

Partida Vardar Skopje - Steaua, din mansa secunda a turului doi preliminar al Ligii Campionilor, se va disputa, marti, de la ora 21. Antrenorul echipei Vardar Skopje, Blagoja Milevski, cheama suporterii la stadion.

Steaua a castigat si returul cu Vardar Skopje si s-a calificat in turul trei preliminar al Ligii Campionilor

Steaua a obtinut a patra victorie consecutiva din noul sezon, impunandu-se cu 2-1 la Skopje, in fata celor de la Vardar, un succes in urma caruia ros-albastrii s-au calificat in al treilea tur preliminar al.