09:30

MINUT cu MINUT SUPERCUPA EUROPEI Real Madrid-Sevilla 2-0

Supercupa Europei din acest an a fost transmisa minut cu minut pe site. Apasati aici pentru a urmari LIVE TEXT desfasurarea in timp real a meciului dintre Real Madrid si Sevilla, de la 21:45. continuă pe Online Sport

LIVE SUPERCUPA EUROPEI Real Madrid-Sevilla 2-0, dubla Cristiano Ronaldo

Supercupa Europei din acest an este transmisa minut cu minut pe site. Apasati aici pentru a urmari LIVE TEXT desfasurarea in timp real a meciului dintre Real Madrid si Sevilla, de la 21:45.

LIVE SUPERCUPA EUROPEI Real Madrid-Sevilla 0-0

LIVE SUPERCUPA EUROPEI Real Madrid-Sevilla (21:45)

Supercupa Europei: Real Madrid - FC Sevilla 2-0 / Dubla Cristiano Ronaldo

Formatia Real Madrid, detinatoarea Ligii Campionilor, a castigat Supercupa Europei, dupa ce a invins, marti, pe Cardiff City Stadium, cu scorul de 2-0 1-0), echipa FC Sevilla, detinatoarea Ligii Europa. Ambele goluri au fost marcate de catre Cristiano Ronaldo.

actualitate, 09:30