17:45

Play-off: spectacol fara goluri in meciul dintre Astra si CSU Craiova. Declaratiile celor doi antrenori

Play-offul Ligii I a debutat cu un meci nul intre Astra si CSU Craiova, scor 0-0. Oltenii au avut marile ocazii ale primei reprize, gazdele au dominat partea a doua. continuă pe Adevărul

Play-off: spectacol fara goluri in meciul dintre Astra si CSU Craiova

Liga 1, play-off: Astra Giurgiu - CS U Craiova 0-0/ Oltenii au oprit seria de victorii a campioanei

Dupa o serie de opt victorii consecutive in Liga 1, Astra Giurgiu a terminat la egalitate cu CS Universitatea Craiova, scor 0-0, sambata seara, pe teren propriu, in primul meci din play-off.

Azi incepe lupta din play-off pentru titlu! Hagi, Contra, Multescu si Miriuta, in fata unei premiere

Despartite de maxim cinci puncte, cele sase echipe din play-off incep de sambata lupta pentru titlu. Castigarea campionatului ar fi o premiera pentru Hagi, Miriuta, Contra si Multescu.

actualitate, 17:45