17:15

Poli Iasi, calificare cu scor de neprezentare in sferturile Cupei Romaniei

Pentru Poli Iasi deplasarea de la Buzau a fost o formalitate contra echipei locale Metalul, formatie din Liga 3. continuă pe Online Sport

Se cunosc 5 echipe calificate in sferturile Cupei Romaniei la fotbal. Unul dintre meciurile de miercuri s-a terminat cu 7-0

In aceasta saptamana au loc optimile de finala ale Cupei Romaniei la fotbal, faza a competitiei in care Dinamo si Petrolul au obtinut victorii confortabile.

FCSB, in sferturile Cupei Romaniei. O faza fixa a facut diferenta

FCSB s-a calificat in sferturile de finala ale Cupei Romaniei la fotbal, marti seara, dupa ce a invi.

Hora si Vlad o duc pe FCSB in sferturile Cupei Romaniei

Echipa FCSB s-a calificat, marti seara, in sferturile de finala din Cupa Romaniei dupa 1-0 in deplasare cu U Cluj.

Hermannstadt, prima echipa calificata in sferturile Cupei Romaniei

Echipa Hermannstadt s-a calificat, marti, intre primele opt echipe din Cupa Romaniei, sezonul 20192020.

Cupa Romaniei: Poli Iasi, in sferturi dupa 3-0 cu Metalul Buzau

Poli Iasi s-a calificat, joi, in sferturile Cupei Romaniei la fotbal dupa ce a trecut, scor 3-0, de Metalul Buzau. Golurile au fost marcate de Popadiuc 20, Horsia 49 si Hatiegan 81.

Poli Iasi, victorie facila in Cupa Romaniei

Politehnica Iasi s-a calificat fara emotii in sferturile de finala ale Cupei Romaniei la fotbal, joi.

FCSB a invins Universitatea Cluj, scor 1-0, si s-a calificat in sferturile de finala ale Cupei Romaniei

Formatia FCSB a invins, marti, in deplasare, echipa Universitatea Cluj, scor 1-0, si s-a calificat in sferturile de finala ale Cupei Romaniei.

CFR Cluj a pierdut meciul cu Poli Iasi, scor 1-2, dupa ce a avut 1-0, in Liga I

CFR Cluj a fost invinsa, luni, in deplsare, la Botosani, cu scorul de 2-1 1-1), de Poli Iasi, in ultimul meci al etapei a XIV-a a Ligii I. Clujenii au avut 1-0, dar au pierdut din nou dupa ce au jucat in cupele europene, iesenii intorcand scorul dupa doua greseli ale portarului Arlauskis.

Regina egalurilor, calificata in optimile Cupei Romaniei. Sepsi a invins Astra

Sepsi OSK Sfantu Gheorghe s-a calificat in sferturile de finala ale Cupei Romaniei la fotbal, miercu.

Poli Iasi produce surpriza si invinge liderul CFR Cluj

Ultima partida a etapei a 14-a din Liga 1 a adus infrangerea liderului CFR Cluj intr-un meci in deplasare cu Poli Iasi.

actualitate, 17:15