18:15

Preliminariile Campionatului Mondial 2018. Romania joaca impotriva Poloniei, la Varsovia

România Liberă România Liberă,

Tricolorii joaca sambata, impotriva Poloniei, in preliminariile Campionatului Mondial 2018, meci ce este disputat pe Stadionul National din Varsovia. Scorul dupa prima repriza este 1 - 0 pentru polonezi, potrivit Mediafax. continuă pe România Liberă

Preliminariile Campionatului Mondial 2018. Tricolorii au pierdut in fata Poloniei, dupa ce gazdele au inscris trei goluri

Preliminariile Campionatului Mondial Rusia 2018: Tricolorii isi joaca ultima sansa

Sambata, de la ora 20:45, Romania va intalni Polonia, la Varsovia, in preliminariile Campionatului Mondial. Meciul va fi difuzat de TVR si TVR HD.

Preliminariile CM 2018. Polonia - Romania 1-0

UPDATE - O prima lovitura libera periculoasa pentru Romania. Latovlevici a executat insa slab, iar Lewandowski a respins, scrie gsp. ro. Romania joaca impotriva Poloniei,.

Preliminariile CM 2018. Polonia - Romania 3-1