01:05

Premier League: Chelsea, la prima victorie din acest sezon Scor categoric pe Stamford Bridge

Dupa doua etape in care nu a reusit decat o remiza, Chelsea Londra a spart gheata in noul sezon al Premier League, reusind sa castige partida de pe teren propriu cu Luton Town, scor 3-0. continuă pe Hotnews

VIDEO Spectacol pentru Ronaldo si Al-Nassr Prima victorie din acest sezon

Dupa doua infrangeri consecutive, Al-Nassr a reusit prima victorie din acest sezon in prima liga a Arabiei Saudite, 5-0 cu Al-Fateh, meci in care au marcat vedetele Sadio Mane si Cristiano Ronaldo.

VIDEO SuperLiga: Otelul Galati rateaza dramatic prima victorie din acest sezon - Debut cu gol pentru fiul unui fost rapidist

Otelul Galati parea ca a invins ghinionul in acest inceput de sezon, dar dupa ce a condus la pauza cu 2-0, a ratat victoria dupa doua goluri primite in doar patru minute.