12:15

Probleme pentru Ianis Hagi dupa meci. Ce a patit fotbalistul roman, de fapt. Steven Gerrard e devastat

Playtech Playtech,

Ce a patit Ianis Hagi dupa un meci? Suporterii au stat cu sufletul la gura dupa ce au auzit asta. Stever Gerrard este devastat! Ce a patit celebrul fiu al regelui fotbalului romanesc de curand? Ianis Hagi, probleme dupa un meci Mijlocasul in varsta de doar 22 de ani a avut un start fulminant de . continuă pe Playtech

Tributul echipei Rangers pentru Ianis Hagi, dupa golul marcat azi de fotbalistul roman. Asa da, superb! VIDEO

Ianis Hagi se bucura de tot sprijinul coechipierilor sai de la Glasgow Rangers. Internationalul roman a avut parte de o surpriza minunata din partea colegilor sai, dupa ce a fost accidentat in cadrul ultimului meci jucat. Ce gest au facut jucatorii lui Steven Gerrard pentru Hagi. Ce tribut emotionant i-au adus cei de la Rangers .

Planul lui Steven Gerrard pentru Ianis Hagi s-a aflat. Ce vrea sa ii faca jucatorului roman

Ce plan are Steven Gerrard pentru fiul regelui fotbalului romanesc? S-a aflat abia acum acest lucru. Ce vrea sa ii faca antrenorul celui mai iubit tanar fotbalist de la noi? Iata mutarea dorita de acesta! Planul lui Steven Gerrard pentru Ianis Hagi Steven Gerrard are o mare dilema in privinta unuia din cei mai buni .

Ianis Hagi, moment de glorie urmat de accidentare, in primul meci al sezonului la Glasgow Rangers

Ianis Hagi a inscris primul gol din noul sezon competitional pentru Glasgow Rangers. Ianis a avut un start fulminant, deschizand scorul in minutul 8, insa, pe cat de spectaculoasa reusita mijlocasului de 22 de ani, pe atat de mare dezamagirea in mai putin de jumatate de ora.

VIDEO Ianis Hagi, gol spectaculos in prima etapa - A deschis scorul pentru Rangers, dar a parasit terenul dupa un fault dur al unui adversar

Ianis Hagi a debutat perfect in noul sezon din Scotia: internationalul roman a inscris un gol spectaculos pentru Glasgow Rangers, iar campioana s-a impus cu 3-0 in prima etapa in fata celor de la Livingston FC.

Ianis Hagi marcheaza primul gol al noului sezon din Scotia. A iesit accidentat in prima repriza!

Titular la Glasgow Rangers in partida cu Livingston din prima etapa a noului sezon, Ianis Hagi a deschis scorul dupa numai sapte minute.

De ce iubeste Ianis Hagi clubul Rangers, de fapt. Romanul a dezvaluit secretul major folosit de Steven Gerrard

De ce iubeste Ianis Hagi clubul Rangers, de fapt. Romanul a dezvaluit secretul major folosit de Steven Gerrard, antrenorul campioanei Scotiei. Mijlocasul de 22 de ani pare decis sa ramana pe Ibrox Park, in ciuda zvonurilor care-l dau transferat la alte echipe de top europene. Rangers va juca in prima etapa a noii editii a .

Ianis Hagi, de la extaz la agonie: A marcat un gol superb, dar n-a rezistat nici macar o repriza pe teren VIDEO

Mijlocasul de 22 de ani se poate lauda ca a inscris primul gol din noul sezon competitional pentru Glasgow Rangers.