15:01

Reactiile tigroaicelor dupa victoria imensa cu TSKA Moscova: Cinci goluri nu sunt nici multe, nici putine

In prima mansa a sfeturilor de finala al Ligii Campionilor, sambata, CSM Bucuresti a facut unul dintre cele mai bune meciuri din actualul sezon si a obtinut o victorie reconfortanta, scor 32 -27, contra echipei TSKA Moscova. continuă pe Adevărul

CSM Bucuresti - TSKA Moscova, scor 32-27, in sferturile Ligii Campionilor la handbal feminin

Echipa de handbal feminin CSM Bucuresti a invins sambata, pe teren propriu, formatia TSKA Moscova, scor 32-27 20-12), in mansa tur din sferturile de finala ale Ligii Campionilor. Victoria a fost dedicata pivotului Crina Pintea, care aniverseaza in aceeasi zi implinirea varstei de 31 de ani. Neagu a urcat pe primul loc in topul marcatoarelor competitiei.

Tigroaicele, cu gandul la Final Four! TSKA Moscova, ultimul obstacol in drumul catre semifinale

CSM Bucuresti joaca, sambata, de la ora 17:00 in direct de Digisport, Telekomsport si Look Sport), pe teren propriu, cu rusoaicele de la TSKA Moscova, intr-o partida contand pentru prima mansa a sferturilor de finala ale Ligii Campionilor la handbal feminin.

actualitate, 15:01