08:17

Record in Premier League: Scott McTominay, doua goluri in primele trei minute Manchester United vs Leeds United 6-2

Manchester United a invins, duminica, pe teren propriu, cu scorul de 6-2 4-1), echipa Leeds United, in etapa a XIV-a a campionatului englez. Scotianul Scott McTominay a stabilit un record in Premier League, dupa ce a inscris de doua ori in primele trei minute ale partidei. continuă pe Hotnews

Manchester United Leeds United, meciul zilei in Premier League. O veche rivalitate revenita in prim plan

Etapa a 14-a din Premier League propune, duminica, duelul dintre Manchester United si Leeds United, doua dintre marile rivale din fotbalul englez.

Premier League: Liverpool o zdrobeste pe Crystal Palace (7-0) si se desprinde in fruntea clasamentului

Liverpool a obtinut o victorie zdrobitoare, sambata, in deplasare, scor 7-0, in fata echipei Crystal Palace, intr-un meci din etapa a 14-a din Premier League. in urma acestui rezultat, cormoranii s-au distantat la sase puncte in fruntea clasamentului 31 de puncte).

actualitate, 08:17