01:05

Rezultatele serii in Liga I: Steaua - FC Voluntari 3-1 si Astra - FC Botosani 1-0

Steaua Bucuresti a invins-o pe nou-promovata FC Voluntari cu scorul de 3-1, pe Arena Nationala, intr-un meci din etapa a 12-a a Ligii I. De asemenea, Astra Giurgiu a castigat cu 1-0 disputa cu o alta echipa care a reprezentat Romania in cupele europene, FC Botosani. continuă pe Adevărul

Rezultatele serii in Liga I: ACS Poli Timisoara - CSMS Iasi 2-2 si ASA Tg. Mures - CFR Cluj 0-0

Seara de vineri a adus doua rezultate de egalitate in debutul etapei a 12-a a campionatului intern. Formatia ACS Poli Timisoara a incheiat la egalitate, scor 2-2 0-1), meciul sustinut, vineri, pe teren propriu, in compania echipei CSMS Iasi.

LIVE Liga 1, Etapa 12: Astra-Botosani 1-0 (Final). Urmeaza Steaua-Voluntari (21:00)

Accesati aceasta pagina pentru a urmari, minut cu minut, meciurile programate in etapa a 12-a din Liga 1. Sambata transmite doua partide:CSU Craiova-Pandurii 17:00) si Viitorul-Petrolul 20:00).

LIVE Liga 1, Etapa 12: Astra-Botosani (18:30) si Steaua-Voluntari (21:00)