10:01

SCM Rm. Valcea iNCHEIE suprematia echipei CSM Bucuresti in handbalul feminin romanesc

Desi a pierdut meciul disputat cu CSM Bucuresti, SCM Rm. Valcea este practic castigatoarea Ligii Nationale de handbal feminin, relateaza gsp. ro. Pentru a mai avea o sansa reala la titlu, CSM Bucuresti. continuă pe B1

Liga Campionilor (handbal f): CSM Bucuresti, duel cu Metz in sferturi, pe 5 si 13 aprilie

Federatia Europeana de Handbal EHF) a anuntat, miercuri, programul sferturilor Ligii Campionilor la handbal feminin. CSM Bucuresti se va confrunta cu Metz pe 5 aprilie pe teren propriu, de la ora 19:00) si pe 13 aprilie in deplasare, de la ora 21:00).

CSM Bucuresti si-a aflat adversara din sferturile Ligii Campionilor. Cand se vor disputa cele doua meciuri

CSM Bucuresti va juca in sferturile de finala ale Ligii Campionilor cu Metz Handball, dupa ce romancele au terminat grupa a II-a principala pe locul 4. Astfel, tigroaicele se vor duela cu liderul grupei I.

CSM Bucuresti si-a aflat adversara din sferturile Ligii Campionilor

Echipa CSM Bucuresti a incheiat faza grupelor principale din Liga Campionilor cu un rezultat de egalitate pe teren propriu cu Thuringer.

Liga Campionilor (handbal f): CSM Bucuresti o va intalni pe Metz in sferturile competitiei

Campioana Romaniei la handbal feminin, CSM Bucuresti, va intalni formatia franceza Metz Handball, in sferturile de finala ale Ligii Campionilor, dupa ce a incheiat grupa a II-a a principala pe locul 4 si, conform regulamentului, se va duela cu liderul grupei I.

Semiesecul cu Thuringen si-a facut efectul. CSM Bucuresti, sfert de finala infernal in Liga Campionilor la handbal

Asa cum era de asteptat, remiza de vineri cu ultima clasata, Thuringen, a lasat urme in clasamentul final si i-a repartizat CSM-ul in sferturile de finala cea mai puternica echipa din Grupa Principala I.

actualitate, 10:01