10:01

Sergio Ramos, noua tinta a seicilor de la PSG

Fundasul spaniol al formatiei Real Madrid, Sergio Ramos, este dorit de campioana Frantei, Paris Sain. continuă pe România Liberă

Real Madrid, in pericol sa-l piarda gratis pe Sergio Ramos. Destinatie surpriza pentru spaniol

Sergio Ramos se afla pe final de contract cu Real Madrid. Veteranul din defensiva galacticilor ar putea pleca de pe Santiago Bernabeu in vara anului 2021, iar urmatoarea destinatie ar fi chiar finalista UEFA.

Record! Sergio Ramos, cel mai selectionat jucator european din istorie

Spaniolul Sergio Ramos a scris, sambata seara, o noua fila din istoria fotbalului.

VIDEO Ziua in care Sergio Ramos a ratat doua penaltiuri: Spania, remiza obtinuta in minutul 89 contra Elvetiei

Spania a remizat, scor 1-1, pe terenul Elvetiei in Liga Natiunilor, golul ibericilor venind tarziu, in minutul 89. in timpul partidei, capitanul Sergio Ramos a ratat doua lovituri de la 11 metri. De asemenea, Ramos a doborat recordul european al italianului Gianluigi Buffon de meciuri jucate pentru echipa nationala.

Sergio Ramos va deveni cel mai selectionat jucator european

Fundasul echipei Real Madrid va deveni cel mai selectionat fotbalist european, el urmand a inregistra, sambata, meciul cu numarul 177 la echipa nationala a Spaniei.

actualitate, 10:01