23:45

SONDAJ Va reusi Simona Halep de aceasta data sa mearga pana la capat la Australian Open?

Dupa o calificare en-fanfare in sferturile de la Australian Open, Simona Halep si-a egalat cea mai buna performanta de la Antipozi reusita in 2014 si 2015). Jocul solid al Simonei din meciul cu Naomi Osaka ne face sa ne gandim mult mai departe in competitie - crezi ca va reusi Halep sa cucereasca primul Grand Slam din cariera?Participa in text la sondajul HotNews. ro. continuă pe Hotnews

Victoria care a impresionat pe toata lumea. Mats Wilander: Simona Halep poate sa castige turneul

Prestatia impecabila a Simonei Halep in meciul cu Naomi Osaka ofera sperante pentru ca jucatoarea noastra sa mearga pana la capat inacest turneu.

Simona Halep vorbeste despre marele castig dupa meciul-maraton: in trecut nu as fi luptat atat de mult. Cred ca pierdeam

Simona Halep s-a descatusat la conferinta de presa de dupa meciul cu Lauren Davis. A vorbit despre momentele critice si ce a ajutat-o sa mearga pana la capat.

LIVE Text Simona Halep vs Naomi Osaka (de la ora 08:00)

Dupa un meci epuizant de trei ore si 45 de minute, pentru Simona Halep urmeaza duelul cu puternica Naomi Osaka 71 WTA, 1,80 metri) din optimile competitiei de la Melbourne. Halep a castigat cele doua dueluri de pana acum cu nipona, insa de fiecare data dupa set decisiv. Partida din turul patru de la Australian Open va fi in direct pe Eurosport si LiveText pe HotNews. ro. de la ora 08:00.

LIVE Text Simona Halep vs Naomi Osaka 6-3, 0-0

FOTO Cele mai frumoase imagini ale confruntarii epice dintre Simona Halep si Lauren Davis

Simona halep si Lauren Davis au oferit cel mai frumos meci de la actuala editie a Australian Open, cel putin pana in aceasta faza.

Cu cine va juca Simona Halep in optimi, la Australian Open. Cosmar pentru romanca

Simona Halep are parte de o adversara dificila, dupa ce s-a calificat in optimi, la Australian Open. Japoneza Naomi Osaka, locul 72 WTA, s-a calificat pentru prima data in cariera ei in optimie d.

Cu cine va juca Simona Halep in optimi, la Australian Open. Vesti bune pentru romanca

Simona Halep joaca in aceasta dimineata cu Naomi Osaka, in optimile turneului de la Melbourne

Simona Halep, locul 1 WTA, va evolua luni, in al patrulea meci de pe arena Margaret Court din Melbou.

VIDEO Simona Halep a invins-o categoric pe Naomi Osaka, in optimile de la Australian Open

Simona Halep, locul 1 WTA, a invins-o luni, in doua seturi 6-3, 6-2), in optimile de finala la Aust.

SIMONA HALEP-NAOMI OSAKA ONLINE STREAM LIVE VIDEO STREAM EUROSPORT. La ce ora joaca Halep in optimi la Australian Open

SIMONA HALEP-NAOMI OSAKA ONLINE STREAM LIVE VIDEO STREAM EUROSPORT Meciul din optimile de finala ale Australian Open dintre Simona Halep 1 WTA) si Naomi Osaka 72 WTA) a fost programat luni, de la 17:00, ora.

actualitate, 23:45