22:00

Steaua s-a calificat in sferturile de finala ale Cupei Romaniei, dupa 2-0 cu ACS Poli Timisoara

Liderul Ligii I, Steaua, merge mai departe in Cupa Romaniei, dupa ce a invins cu 2-0 pe ACS Poli Timisoara, intr-un meci din optimile de finala ale competitiei, disputat pe stadionul Ghencea. Ros-albastrii au. continuă pe Antena3

FC Vaslui a invins cu 4-1 pe FC Botosani si s-a calificat in sferturile de finala ale Cupei Romaniei

FC Vaslui s-a calificat in sferturile de finala ale Cupei Romaniei, dupa ce a castigat cu 4-1 partida de pe teren propriu cu FC Botosani. Oaspetii au deschis scorul rapid, in minutul 7, prin Vraciu, dar gazdele.

Viitorul Constanta a castigat in deplasare cu FC Brasov si s-a calificat in sferturile de finala ale Cupei Romaniei

Cu probleme mari in campionat, unde se afla pe pozitie retrogradabila si a obtinut doar doua victorii in 11 mecirui, Viitorul Constanta isi continua parcursul in Cupa Romaniei. Echipa antrenata de Bogdan.

Pandurii Tg. Jiu este prima echipa calificata in sferturile de finala ale Cupei Romaniei, dupa 3-0 cu Ripensia

Povestea frumoasa a Ripensiei Timisoara in editia din acest an a Cupei Romaniei s-a incheiat in optimile de finala. Ripensia, prima echipa din liga a cincea calificata in aceasta faza a competitiei, a fost.

actualitate, 22:00