12:30

Surpriza zilei la Madrid - Elina Svitolina, eliminata dupa ce a condus cu 5-1 in decisiv si a ratat sase mingi de meci

Jil Teichmann 40 WTA) a produs surpriza zilei la Madrid. Jucatoarea din Elvetia a fost condusa cu 5-1 in setul decisiv de Elina Svitolina 5 WTA si a patra favorita), dar a reusit o revenire de senzatie si s-a calificat in turul secund al competitiei de categorie WTA 1000, dupa doua ore si 35 de minute de joc. continuă pe Hotnews

Soc la Madrid: Svitolina, eliminata! A avut 5-1 in decisiv, apoi sase mingi de meci

Nici n-a inceput bine Madrid Mutua Open 2021, ca a si venit prima mare bomba: favorita numarul 4, o posibila adversara pentru Halep in finala, a parasit competitia dupa o partida incredibila.

Ana Bogdan trece de primul tur al calificarilor de la Madrid |Jacquelin Cristian, eliminata

Jucatoarea Ana Bogdan s-a calificat, marti, in turul secund al calificarilor pentru turneul Mutua Madrid Open gazduit de Ion Tiriac in capitala Spaniei.

actualitate, 12:30