09:30

Universitatea Cluj a pierdut, pe teren propriu, meciul cu Dinamo Bucuresti, scor 1-2

Echipa de fotbal Universitatea Cluj a pierdut, scor 1-2 1-1), meciul sustinut, sambata seara, pe teren propriu, in compania formatiei Dinamo Bucuresti, intr-un meci contand pentru etapa a IX-a a Ligii I. Pentru Universitatea Cluj a marcat Viorel Dinu in minutul 8 din penalty, iar pentru Dinamo Bucuresti au marcat Ionel Danciulescu in minutul 23 din penalty si Alex Curtean in minutul 62. continuă pe Adevărul

Liga Campionilor: Detinatoarea trofeului, doar egal pe teren propriu. Messi, din nou decisiv pentru Barcelona

Chelsea Londra, detinatoarea trofeului, a pierdut un avantaj de doua goluri pe teren propriu si a reusit doar o remiza cu Juventus, in timp de Leo Messi a marcat o dubla si a evitat o infrangere rusinoasa.

actualitate, 09:30