07:00

VIDEO Euro 2016: Islanda-Ungaria 1-1/ Islanda a ratat victoria pe final de meci

Islanda a remizat cu Ungaria, scor 1-1, in a doua etapa a Grupei F de la Euro 2016. Gylfi Sigurdsson a marcat primul gol al partidei de pe Stade Velodrome din Marseille, dupa ce a transformat un penalty in minutul 40. Saevarsson a marcat in propria poarta in minutul 88 si i-a adus un punct Ungariei, care se afla pe primul loc in Grupa F, cu 4 puncte. Intra in material pentru a vedea rezumatul partidei Islanda vs Ungaria. continuă pe Hotnews

Euro 2016: Islanda si Ungaria, scor 1-1. Maghiarii egaleaza pe final, printr-un autogol

Islanda a terminat la egalitate, scor 1-1, meciul cu Ungaria, care s-a disputat la Marsilia, peStade Velodrome, digisport. ro. Acesta a fost primul meci al zilei din cadrul grupei F. Primul gol a fost marcat.

actualitate, 07:00