10:30

VIDEO Liga 1: Academica Clinceni vs CFR Cluj 1-2 Latovlevici a inscris golul decisiv in minutul 87

CFR Cluj a avut parte de un meci foarte dificil cu Academica Clinceni: campioana Romaniei a obtinut victoria in etapa a doua dupa ce a inscris in minutul 87, scor 2-1. continuă pe Hotnews

Pontul zilei Liga 1. Academica Clinceni - CFR Cluj: Un meci generos in goluri

CFR Cluj s-a intors din Gibraltar cu o victorie chinuita in preliminariile Ligii Campionilor, 2-1 cu Lincoln Red Imps, apoi l-a prezentat pe nou-venitul Denis Alibec, o intarire semnificativa in linia ofensiva. Ardelenii incheie saptamana in campionatul intern, cu un meci in care isi pune doar problema diferentei de scor.

Asa am trait Academica Clinceni - CFR Cluj 1-2

Am transmis live text in aceasta pagina meciul Academica Clinceni - CFR Cluj din etapa a 2-a in CASA Liga 1.

Latovlevici aduce victoria pentru CFR Cluj in deplasare cu Academica Clinceni

Fundasul stanga a marcat cu trei minute inaintea finalului golul prin care CFR Cluj a castigat la Calarasi cu Academica Clinceni, scor 2-1.

Marius Sumudica are idei ciudate despre casnicia cu CFR Cluj. Ce a declarat antrenorul dupa jocul slab din Gibraltar

Marius Sumudica se vede ca intr-o casnicie cu CFR Cluj. Tehnicianul campioanei a fost nemultumit dupa jocul elevilor sai in prima mansa a turului 2 preliminar din Champions League. Echipa din Gruia a invins, cu chiu, cu vai scor 2-1 modesta campioana a Gibraltarului, pe terenul acesteia. Sumudica nici nu concepe o ratare .

Marius Sumudica, atac de nervi la pauza meciului Lincoln CFR Cluj. Ce s-a intamplat in vestiarul echipei sale

Marius Sumudica, atac de nervi la pauza meciului Lincoln CFR Cluj. Campioana a jucat prima mansa din turul 2 preliminar al Champions League pe stadionul micutei grupari din Gibraltar. in ciuda diferentei teoretice de valoare, dupa 45 de minute tabela arata un incredibil 1-0 pentru cei de la Lincoln. La pauza, tehnicianul .

actualitate, 10:30