14:30

VIDEO Manchester City - Watford 3-1/ Antrenament cu public

Manchester City nu a avut dificultati in meciul cu Watford Premier League, etapa XXII), gazdele deblocand tabela inca din secunda 37 - Sterling a deschis scorul. S-a incheiat 3-1 pentru cetateni, echipa pregatita de Pep Guardiola avand un avantaj de 15 puncte fata de Manchester United, a doua clasata din ierarhie. continuă pe Hotnews

VIDEO Crystal Palace - Manchester City 0-0/ Seria de victorii a cetatenilor a luat sfarsit - Gazdele au ratat un penalty in prelungiri

Manchester City a remizat pe terenul celor de la Crystal Palace, scor 0-0, la capatul unui meci in care gazdele au ratat un penalty in minutul 90+1. In urma acestui rezultat, seria impresionanta de 18 victorii consecutive in Premier League a luat sfarsit pentru trupa lui Pep Gurdiola.

Craiova si-a luat antrenor cu experienta la Manchester City

Oltenii lucreaza intens la intarirea segmentului juvenil si l-au adus la echipa pe un antrenor de doar 29 ani cu experienta la Academia liderului din Premier League, Manchester City.

VIDEO Manchester United - Southampton 0-0/ Echipa lui Mourinho a coborat pe locul 3 - Accidentari pentru Lukaku si Ibrahimovic

Manchester United a mai facut un pas gresit in Premier League, remizand cu Southampton pe Old Trafford, scor 0-0. Ghinioanele s-au tinut lant de echipa lui Jose Mourinho: Romelu Lukaku a ramas inert pe gazon dupa un duel la cap cu un adversar, iar Zlatan Ibrahimovic s-a accidentat din nou la genunchi si va lipsi o luna de pe teren.

Manchester City pierde primele puncte dupa 18 victorii consecutive

Echipa lui Pep Guardiola si-a incheiat seria castigatoare la Londra impotriva celor de la Crystal Palace, intr-un meci disputat in etapa a 21-a din Premier League.

actualitate, 14:30