19:00

Viitorul a invins-o in deplasare pe Astra, la capatul unui meci spectaculos: trei penalty-uri ratate si un autogol

Viitorul Constanta a invins, in deplasare, cu scorul de 2-1, echipa Astra Giurgiu, in ultimul meci al etapei a treia a play-off-ului Ligii I, in care cele doua adversare au ratat trei penalty-uri. continuă pe Adevărul

Liga I Viitorul a invins in deplasare Astra, scor 2-1 si se distanteaza in varful clasamentului. Oaspetii au ratat doua penaltiuri, gazdele unul

Liga I Viitorul a invins in deplasare Astra, scor 2-1 si se distanteaza in fruntea clasamentului. Oaspetii au ratat doua penaltiuri, gazdele unul

Formatia FC Viitorul a invins, luni seara, in deplasare, cu scorul de 2-1, echipa Astra Giurgiu, in ultimul meci al etapei a treia a play-off-ului Ligii I, in care cele doua adversare au ratat trei penaltiuri, iar Cristian Sapunaru a inscris un autogol. Toate cele trei goluri si ratarile s-au inregistrat in prima repriza, potrivit News. ro. Elevii lui Hagi ramana asdar in fruntea clasamentului la 3 puncte de FCSB, iar Astra cu Sumudica par sa conteze tot mai putin in lupta pentru titlu. vezi rezultate si clasament.

​VIDEO ATP Miami: Roger Federer supravietuieste unui meci incredibil cu Tomas Berdych; Duel cu Nick Kyrgios in semifinale

Roger Federer s-a calificat cu emotii in semifinalele turneului Masters de la Miami, dupa un meci de trei seturi cu cehul Tomas Berdych, cap de serie numarul 10. Campion la Miami in 2005 si 2006, elvetianul a condus cu 5-2 in setul decisiv, insa Berdych a revenit uimitor si a egalat scorul la 5. In tie-break, Federer a salvat doua mingi de meci si si-a adjudecat in cele din urma victoria: scor 6-2, 3-6, 7-6 8-6).

actualitate, 19:00