Australian Open 2015. Telefonul care a trezit-o la realitate pe Maria Sarapova

Maria Sarapova se pregateste de o semifinala suta la suta ruseasca la Australian Open, impotriva Ekaterinei Makarova, cea care a eliminat-o pe Simona Halep. continuă pe Adevărul

Australian Open 2015. Telefonul care a trezit-o la realitate pe Maria Sarapova. Plus 10 imagini cu furia rosie

Australian Open 2015. Telefonul care a trezit-o la realitate pe Maria Sarapova.

Australian Open 2015. Simona Halep, eliminata in sferturile de finala ale turneului de la Melbourne

Australian Open 2015. Jucatoarea Simona Halep, locul 3 WTA, a fost invinsa, marti, cu scorul de 6-4, 6-0, de rusoaica Ekaterina Makarova, locul 11 WTA, in sferturile de finala ale Australian Open, primul turneu de Grand Slam al anului, intr-o partida care a durat o ora si noua minute.

Australian Open 2015. Live Text Halep - Wickmayer: 6-4, 0-0. Simona castiga primul set cu un game alb. Optimi, Melbourne

AUSTRALIAN OPEN 2015 Simona Halep, cap de serie numarul 3, joaca impotriva belgiencei Yanina Wickmayer, 80 WTA, in optimile turneului de Grand Slam australian. Cele doua urmeaza sa se intalneasca in primul meci al sesiunii de seara, ora locala 19. 00 ora Romaniei).

Australian Open 2015. Live Text Halep - Wickmayer: ora 10.00. in optimi, la Melbourne, in fata unei cunostinte vechi

Australian Open 2015. Maria Sarapova, calificata in semifinale dupa victoria in fata lui Eugenie Bouchard. Urmatoarea adversara, Ekaterina Makarova

Australian Open 2015. Jucatoarea de tenis Maria Sarapova, locul 2 WTA, a invins-o, marti dimineata, cu scorul de 6-3, 6-2, pe canadianca Eugenie Bouchard, locul 7 WTA, intr-un meci din sferturile de finala ale turneului de Grand Slam Australian Open.

Australian Open 2015: Simona Halep, eliminata de Makarova, scor incredibil! A iesit in lacrimi de pe teren. Primele reactii

AUSTRALIAN OPEN 2015 Simona Halep, a treia favorita, joaca, marti, de la ora 2. 00 ora Romaniei), in sferturile turneului de Grand Slam, impotriva rusoaicei Ekaterina Makarova, cap de serie numarul 10.

Australian Open 2015. Tabloul sferturilor de finala: Sanse mici ca Halep sa scape de Sarapova

Australian Open 2015. Tabloul sferturilor de finala in cadrul turneului australian este unul complet, dupa disputarea ultimului meci din optimi. Cele trei mari favorite, printre care si Simona Halep, au sanse mari sa acceada in semifinale.

Australian Open 2015. Live Text Halep - Makarova: ora 02.00. Sanse la o semifinala

Australian Open 2015. Halep, calificata in sferturi, dupa 6-4, 6-2 cu Wickmayer. Urmeaza o adversara de top

AUSTRALIAN OPEN 2015 Simona Halep, cap de serie numarul 3, s-a calificat in sferturile de finala, dupa ce a eliminat-o pe belgianca Yanina Wickmayer, 80 WTA, cu scorul de 6-4, 6-2.

actualitate, 15:00