20:45

Cupa Romaniei, aproape de etapele tari: se stiu toate echipele calificate in sferturile de finala ale Cupei Romaniei

Seara de joi a adus in atentie trei meciuri din optimile de finala ale Cupei Romaniei, odata cu acestea devenind clar cine cu cine se va duela, in sferturile competitiei. continuă pe Adevărul

Asa am trait Cupa Romaniei: U Cluj - FCSB

De la 21:00 am transmis live text in aceasta pagina meciul U Cluj - FCSB din faza optimilor de finala in Cupa Romaniei.

LIVE Cupa Romaniei: Optimile de finala

Marti au fost programate primele doua meciuri din faza optimilor de finala in Cupa Romaniei.

Craiova completeaza tabloul sferturilor de finala in Cupa Romaniei

Echipa Universitatea Craiova a inchis faza optimilor din Cupa Romaniei cu o victorie categorica pe terenul celor de la FC Voluntari, ultima clasata din Liga 1.

Cupa Romaniei: Faza optimilor debuteaza marti - U Cluj vs FCSB, meciul zilei

Cupa Romaniei revine cu optimile de finala, meciurile fiind programate in perioada 29-31 octombrie. Unul dintre cele mai interesante dueluri din aceasta faza se va disputa marti: Universitatea Cluj primeste vizita celor de la FCSB, de la ora 21:00. Intra in material pentru a vedea programul complet al partidelor din optimi.

Cupa Romaniei: Universitatea Craiova, ultima echipa calificata in sferturi (4-1 cu FC Voluntari)

Universitatea Craiova este ultima echipa calificata in sferturile Cupei Romaniei, dupa o victorie clara in deplasare cu FC Voluntari, scor 4-1, pe stadionul Anghel Iordanescu Voluntari).

Cupa Romaniei: Sepsi, in sferturi dupa ce a invins-o pe Astra, scor 4-2

Sepsi OSK Sfantu Gheorghe a obtinut calificarea in sferturile Cupei Romaniei, dupa ce a invins-o, pe teren propriu, pe Astra Giurgiu, scor 4-2.

Poli Iasi, victorie facila in Cupa Romaniei

Politehnica Iasi s-a calificat fara emotii in sferturile de finala ale Cupei Romaniei la fotbal, joi.

Cupa Romaniei: Poli Iasi, in sferturi dupa 3-0 cu Metalul Buzau

Poli Iasi s-a calificat, joi, in sferturile Cupei Romaniei la fotbal dupa ce a trecut, scor 3-0, de Metalul Buzau. Golurile au fost marcate de Popadiuc 20, Horsia 49 si Hatiegan 81.

Dinamo, calificare fara emotii in Cupa Romaniei

Dinamo Bucuresti s-a calificat fara emotii in sferturile de finala ale Cupei Romaniei la fotbal, mie.

Cupa Romaniei: Dinamo Bucuresti a invins Foresta Suceava (4-0) si s-a calificat in sferturi

FC Dinamo s-a calificat in sferturile de finala ale Cupei Romaniei, dupa ce a invins, miercuri, in deplasare, cu scorul de 4-0 1-0), echipa din Liga a III-a Foresta Suceava.

actualitate, 20:45