18:46

Ilie Nastase, despre victoria Simonei Halep in semifinale la Melbourne: Este meciul carierei ei

Fostul tenismen Ilie Nastase sustine ca semifinala jucata joi la Australian Open a fost meciul carierei pentru Simona Halep. Un meci dramatic. Este meciul carierei ei. ) A jucat cu o jucatoare. continuă pe B1

Reactia lui Ilie Nastase dupa victoria lui Halep

Jucatoarea romana de tenis Simona Halep, numarul unu mondial, s-a calificat in premiera in finala turneului Australian Open, joi, la Melbourne, dupa ce a invins-o in penultimul act pe.

Twitterul a explodat dupa victoria Simonei Halep: Doamne, ce meci!

Victoria Simonei Halep in meciul cu Angelique Kerber, 9-7 in setul decisiv, i-a entuziasmat pe cei care au urmarit cel mai frumos meci al turneului.

Halep a primit cel mai frumos compliment: Ce a spus antrenorul lui Kerber despre victoria Simonei

Simona Halep a ajuns in elita tenisului mondial sub indrumarea belgianului Wim Fissette, cel care acum o pregateste pe Angelique Kerber.

Australian Open: Karolina Pliskova, adversara Simonei Halep in sferturile de la Melbourne

Cap de serie numarul sase, Karolina Pliskova s-a calificat, luni, in sferturile de la Australian Open, dupa ce a invins-o pe compatrioata Barbora Strycova favorita numarul 20). Pliskova va lupta pentru un loc in semifinale cu Simona Halep 1 WTA si principala favorita a intrecerii de la Antipozi).

Karolina Pliskova va fi adversara Simonei Halep in sferturile de finala de la Melbourne

Jucatoarea ceha Karolina Pliskova va fi adversara Simonei Halep, liderul mondial, in sferturile de f.

CTP comenteaza victoria Simonei: Nimic nu o mai sperie, poate sa ajunga in finala

Cristian Tudor Popescu a vorbit despre victoria exceptionala a Simonei Halep in sferturile de finala ale Australian Open, 6-3, 6-2 in favoarea liderului mondial.

Buna, Romania: Pentru Adidas, Halep si Romania nu conteaza! Nu mai cumparam Adidas, daca nu contam! (VIDEO)

In cadrul editiei de joi a emisiunii Buna, Romania, Radu Buzaianu si Razvan Zamfir au vorbit despre victoria Simonei Halep in semifinalele turneului de la Australian Open.

De ce nu merge Ilie Nastase la vanatoare cu Ion Tiriac: Mi-e frica sa nu ma impuste

Motivul pentru care Ilie Nastase nu merge la vanatoare cu Ion Tiriac este unul incredibil. Fostul numar unu mondial a marturisit reporterilor Spynews. ro ca ii este frica ca nu cumva, Ion Tiriac sa-l.

Ilie Nastase, declaratie halucinanta: Nu particip la vanatoarea de la Balc fiindca imi e frica sa nu ...

Ilie Nastase a facut o destainuire uluitoare. Fostul numar unu mondial s-a confesat reporterilorSpynews. ro cu privire lamotivul incredibil pentru care nu participa la partidele de vanatoare.

Veste iNGRIJORATOARE din partea tatalui Simonei Halep. Ce se intampla cu tenismena romanca la Australian Open

Prima reactie a tatalui Simonei Halep, dupa ce numarul 1 mondial s-a calificat pentru prima data in semifinalele de la Australian Open. Stere Halep a declarat, miercuri, ca Simona are inca probleme .

actualitate, 18:46