01:05

LIVE SUPERCUPA ROMANIEI Steaua - Astra 1-1, meciul intra in prelungiri

Steaua Bucuresti si Astra Giurgiu joaca vineri, de la ora 21:00, Supercupa Romaniei, meciul prin care fotbalul revine dupa o pauza de aproape doua luni. Astra vine dupa o victorie in ultimul meci direct, iar Steaua va surprinde in mod cert, fie in mod placut sau neplacut. continuă pe Online Sport

LIVE SUPERCUPA ROMANIEI Steaua - Astra 1-0 (pauza)

LIVE SUPERCUPA ROMANIEI Steaua - Astra (21:00), echipele de start

LIVE SUPERCUPA ROMANIEI Steaua - Astra (21:00)

MINUT cu MINUT SUPERCUPA ROMANIEI Steaua - Astra 1-1 (4-6 dp)

Steaua Bucuresti si Astra Giurgiu se joacavineri, de la ora 21:00, Supercupa Romaniei, meciul prin care fotbalul revine dupa o pauza de aproape doua luni. Astra vine dupa o victorie in ultimul meci direct, iar Steaua va surprinde in mod cert, fie in mod placut sau neplacut.

Supercupa Romaniei: Astra Giurgiu a castigat Supercupa Romaniei dupa executarea loviturilor de departajare

Astra Giurgiu castiga si Supercupa in fata Stelei, scor 6-4, dupa ce in sezonul trecut si-a adjudecat Cupa Romaniei tot dupa executarea loviturilor de departajare. In timpul regulamentar scorul a fost 1-1. Pentru Steaua a marcat Chipciu in minutul 45 dupa o pasa geniala primita de la Tanase, iar Astra a readus egalarea in minutul 74 prin Enache. Filip a fost jucatorul care a ratat penaltiul pentru Steaua.

Live Text: Steaua- Astra, ora 21, in SuperCupa Romaniei

Steaua si Astra deschid oficialul noul sezon de fotbal din Romania. Campioana Steaua intalneste Astra, castigatoarea Cupei, pentru trofeul SuperCupei Romaniei,a 16-a editie a evenimentului.

Peste 400 de jandarmi vor asigura ordinea la meciul dintre Steaua si Astra Giurgiu, in Supercupa Romaniei

Ordinea publica la Supercupa Romaniei, meci pe care il vor disputa Astra Giurgiu si Steaua vineri seara, pe Arena Nationala, va fi asigurata de peste 400 de jandarmi. Organizatorii anunta ca accesul pe.

Restrictii de circulatie in Bucuresti pentru Supercupa Romaniei

Traficul pe mai multe strazi va fi restrictionat, vineri, in Bucuresti, pentru Supercupa Romaniei. Meciul se va disputa intre echipele F. Steaua Bucuresti A. Astra Giurgiu, pe Stadionul National Arena.

Peste 730 de jandarmi si politisti vor asigura ordinea la Supercupa Romaniei

Peste 730 de politisti si jandarmi din Capitalei vor asigura, vineri, masurile de ordine publica la Supercupa Romaniei. Meciul se va disputa pe Arena Nationala, de la ora 21. 00, intre echipele Steaua Bucuresti si Astra Giurgiu.

Astra Giurgiu a castigat Supercupa Romaniei, dupa ce a invins Steaua la penaltyuri

Istoria din finala Cupei Romaniei s-a repetat si in Supercupa Romaniei. Astra Giurgiu s-a impus cu 5-3 in fata campioanei Steaua si a cucerit al doilea trofeu din palmaresul clubului. La finalul celor 120 de.