21 Mai.

LIVE Viitorul - FCSB 0-0

Etapa a 6-a din playoff continua cu duelul Viitorul - FCSB, meci cu miza in lupta pentru titlu. Nu ai TV? Apasa aici pentru a vedea live video meciul . continuă pe Online Sport

LIVE Viitorul - FCSB (21:00)

LIVE Viitorul - FCSB 1-1

Asa am trait Viitorul - FCSB 1-1

Etapa a 6-a din playoff a continuat cu duelul Viitorul - FCSB, meci cu miza in lupta pentru titlu. Nu ai TV? Apasa aici pentru a vedea live video meciul .

Liga 1, play-off: Viitorul - FCSB 1-1 / Ianis Hagi a egalat in minutul 80 - Titlul, tot mai aproape de CFR Cluj

FCSB a obtinut doar o remiza pe terenul celor de la Viitorul, scor 1-1, intr-un meci cu un jucator eliminat de fiecare parte. Gnohere a deschis scorul pentru ros-albastri 68'), dar Ianis Hagi a adus egalarea in minutul 80. in urma acestui rezultat, echipa lui Mihai Teja se afla la cinci puncte in urma liderului CFR Cluj.