20:30

Liga 1, play-off: Viitorul - FCSB 1-1 / Ianis Hagi a egalat in minutul 80 - Titlul, tot mai aproape de CFR Cluj

FCSB a obtinut doar o remiza pe terenul celor de la Viitorul, scor 1-1, intr-un meci cu un jucator eliminat de fiecare parte. Gnohere a deschis scorul pentru ros-albastri 68'), dar Ianis Hagi a adus egalarea in minutul 80. in urma acestui rezultat, echipa lui Mihai Teja se afla la cinci puncte in urma liderului CFR Cluj. continuă pe Hotnews

Gigi Becali il curteaza pe Ianis Hagi: De la FCSB ar pleca pentru 40-50 milioane

Ianis Hagi a devenit tinta numarul unu a lui Gigi Becali la FCSB, desi o astfel de mutare este putin probabil sa se realizeze.

LIVE Viitorul - FCSB (21:00)

Etapa a 6-a din playoff continua cu duelul Viitorul - FCSB, meci cu miza in lupta pentru titlu. Nu ai TV? Apasa aici pentru a vedea live video meciul .

LIVE Viitorul - FCSB 0-0

LIVE Viitorul - FCSB 1-1

Asa am trait Viitorul - FCSB 1-1

Etapa a 6-a din playoff a continuat cu duelul Viitorul - FCSB, meci cu miza in lupta pentru titlu. Nu ai TV? Apasa aici pentru a vedea live video meciul .

Gigi Becali il vrea pe Ianis Hagi la FCSB. Latifundiarul ar plati 16 milioane de euro pentru transferul lui

Gigi Bacali il vrea pe Ianis Hagi la FCSB. Latifundiarul este pregatit sa plateasca pentru fiul lui Gica Hagi suma de 16 milioane de euro, fiind convins ca ulterior ar putea sa-l vanda cu 50 de milioane de.

DigiSport: Gigi Becali, gata sa plateasca 16 milioane de euro pe transferul lui Ianis Hagi

Gigi Becali ii propune o afacere greu de refuzat lui Gica Hagi. Finantatorul de la FCSB e convins ca daca Ianis Hagi ar ajunge sub comanda lui Mihai Teja, in viitor, ar fi vandut pentru 50 de milioane de euro. Astfel, finantatorul e pregatit sa ii ofere in aceasta vara 3 milioane de euro + 20% dintr-un eventual transfer. Un total de 16 milioane de euro, sustine Becali.

actualitate, 20:30