15:45

Meciul de debut al EURO 2016, pierdut de Romania in fata Frantei cu scorul de 2-1. Partida nebuna pe Stade de France- Penalty marcat de Stancu si gol in minutul 89 inscris de Payet

Meciul de debut al Campionatului European de Fotbal, dintre Franta si Romania s-a terminat cu scorul de 2-1 pentru cocosii galici, dupa golul din minutul 58 al partidei, marcat de Olivier Giroud, s. continuă pe B1

Meciul de debut al EURO 2016, pierdut de Romania in fata Frantei cu scorul de 2-1. Partida nebuna pe Stade de France- Penalty marcat de Stanciu si gol in minutul 89 inscris de Payet

incepe EURO 2016! Franta-Romania, ora 22.00. Mai sunt cateva ore

Mai sunt cateva ore pana la meciul inagural al Euro 2016 dintre Franta si Romania. Peste 15. 000 de romani sunt asteptati la duelul dintre reprezentativa Hexagonului si nationala.

LIVE Ziua cea mai lunga pentru fotbalul nostru. Totul despre Franta - Romania, meciul inaugural de la Euro 2016. Informatii actualizate permanent

10 iunie 2016 este ziua in care fotbalul romanesc revine in elita. Tricolorii joaca la Euro 2016 si pentru prima data in istorie evolueaza in meciul de debut al turneului final. Franta - Romania e primul meci al Campionatului European.

CORESPONDENTA. LIVE TEXT. Franta - Romania jumatate de ora pana la meciul inaugural EURO 2016

Nationala de fotbal a Romaniei va juca, vineri seara, de la ora 22. 00 ora Romaniei), meciul de deschidere al Campionatului European 2016, in compania Frantei, pe Stadionul Stade de France. in tribunele arenei, sunt asteptati aproximativ 90. 000 de oameni. Seara va fi deschisa de un spectacol pe Stade de France, cu aproximativ 20 de minute inaintea startului partidei.

Alerta cu bomba la metroul din Paris, cu cateva ore inainte de inceperea EURO 2016. Roman din capitala Frantei: Am fost anuntati ca s-a gasit un obiect suspect si ca trebuie sa coboram (VIDEO)

Panica la Paris iniante de Euro 2016. O alerta cu bomba a fost emisa vineri la metroul din Capitala franceza. Oamenii care circulau cu metroul au fost sfatuiti sa iasa la suprafata, dupa ce li s-a tr.

EURO 2016. Franta - Romania: Putem spera la un rezultat bun. Tricolorii au pierdut un singur meci la debut

Meciul Romania - Franta deschide Campionatul European de Fotbal si consemneaza o premiera pentru tricolori, care vor juca prima data in meciul inaugural.

LIVETEXT EURO 2016, Franta - Romania, ora 22.00. Primul 11 aliniat de Iordanescu. 15.000 de romani in tribune. Simona Halep ii incurajeaza pe tricolori

Romania intalneste Franta la meciul de debut al Campionatului European de Fotbal, partida Franta - Romania urmand sa inceapa la ora 22.

EURO 2016, Franta - Romania. Primul 11 aliniat de Iordanescu. 15.000 de romani in tribune. Simona Halep ii incurajeaza pe tricolori

EURO 2016. Mesajul premierului Dacian Ciolos, de pe stadionul Stade de France

Premierul Dacian Ciolos s-a declarat optimist joi cu privire la rezultatul meciului de fotbal Romania-Franta, din deschiderea Campionatului European.

Ce spune Ilie Nastase despre sansele Romaniei la EURO 2016. E un cadou pentru noi ca...

Ilie Nastase se bazeaza pe forta defensivei Romaniei la meciul de debut de la Euro 2016, contra Frantei, scrie digisport. ro. Tricolorii au avut cea mai buna aparare din preliminarii, cu numai.

actualitate, 15:45