09:47

Pandurii se impune in prelungiri cu Otelul

Pandurii Targu Jiu s-a impus la limita, scor 2-1, in fata Otelului, in urma unei partide in care Cristi Pustai s-a folosit de a doua garnitura, pentru ca in repriza a doua sa ii introduca pe Eric, Erico Da Silva si pe Matulevicius, eroul gazdelor. continuă pe Online Sport

Europa League: Pandurii Targu Jiu - Hapoel Tel Aviv, 1-1

Pandurii Targu Jiu a terminat, joi, pe teren propriu, la egalitate partida cu Hapoel Tel Aviv, scor 1-1, din turul trei preliminar al Europa League. Romanii au deschis scorul in minutul 4, cand Dan Nistor a inscris.

Sediul Directiei Regionale Antifrauda din Oltenia, la Targu Jiu

Sediul Directiei Regionale Antifrauda din Oltenia va fi la Targu Jiu. Hotarare Guvernului a aparut zilele trecute in Monitorul Oficial.

Pandurii, lider in Liga I, dupa un succes in prelungiri cu Otelul, 2-1!

Pandurii Targu Jiu - Otelul Galati 2-1 / Echipa lui Pustai s-a resimtit dupa meciurile din ultimele saptamani, din cupele europene. Gorjenii au fost condusi la pauza, dar au revenit in partea secunda, golul victoriei fiind reusit in prelungiri, de Matulevicius.

Pandurii intalneste in turul III din Europa League pe Hapoel Tel Aviv

Pandurii Targu Jiu joaca in aceasta seara, pe Cluj Arena, cu Hapoel Tel Aviv, in turul 3 preliminar al Europa League.

actualitate, 09:47