13:00

Pandurii Targu Jiu si Dinamo au remizat, scor 0-0; echipa bucuresteana a jucat in inferioritate numerica din minutul 68

Formatia Pandurii Targu Jiu a terminat la egalitate, scor 0-0, partida disputata duminica, la Drobeta Turnu Severin, in compania echipei Dinamo, in etapa a opta a play-off-ului Ligii I, meci la care gruparea bucuresteana a ramas in inferioritate numerica in minutul 68. continuă pe Adevărul

Clubul Pandurii Targu Jiu a primit licenta pentru a juca in cupele europene

Jucatorii de la Pandurii Targu Jiu sunt in culmea fericirii dupa au aflat ca vor putea juca in cupele europene sezonul viitor. Narcis Raducan, presedintele clubului oltean a marturisit.

Clubul Pandurii a primit licenta pentru Liga I si cupele europene

Clubul de fotbal Pandurii Targu Jiu a primit licenta pentru a evolua in urmatorul sezon in cupele europene si in Liga I.