07:00

Simona Halep, o noua investitie de proportii pe litoral. Ce a decis sa faca langa Constanta

Playtech Playtech,

Simona Halep a inceput noul an in forta, astfel ca in afara de primul turneu WTA castigat in 2022, ea o sa inceapa in acest an lucrarile la un hotel din Navodari. Simona Halep, o noua investitie de proportii pe litoral Simona Halep se pregateste de o noua investitie importanta, pe care o va realiza . continuă pe Playtech

Simona Halep da lovitura si in afaceri! Deja a primit autorizatiile pentru inca o investitie uriasa (GALERIE FOTO)

Simona Halep tocmai a castigat inca un trofeu WTA, al 23-lea din cariera, si e pe punctul de a da inca o lovitura si in afaceri. Tenismena va mai avea un hotel, in Navodari, pe .

Simona Halep, relaxare la Melbourne. Ce a facut fostul lider mondial dupa ce a castigat turneul australian

Simona Halep, relaxare la Melbourne. Fostul lider mondial a reusit sa castige cel de-al 23-lea trofeu WTA din cariera sa. Jucatoarea din Constanta s-a impus, duminica, in finala Melbourne Summer Set 1 in fata rusoaicei Veronika Kudermetova, scor 6-2, 6-3. Simona Halep a decis sa nu mai participe si la turneul de la Sydney, asa .

Simona Halep poate da lovitura in Australia. Cati bani a castigat fostul lider mondial

Simona Halep poate da lovitura in Australia. Fostul lider mondial a inceput cu dreptul noul sezon. Jucatoarea din Constanta a cucerit cel de-al 23-lea trofeu WTA din cariera. Ea a invins-o pe rusoaica Veronika Kudermetova, scor 6-2, 6-3, in finala Melbourne Summer Set 1. Simona Halep poate da si o lovitura financiara odata cu participarea .

Simona Halep, urcare spectaculoasa in ierarhia WTA. Ce se intampla cu Sorana Cirstea

Simona Halep, urcare spectaculoasa in ierarhia WTA. Fostul lider mondial a reusit sa castige cel de-al 23-lea titlu WTA. Romanca a spulberat-o cu 6-2, 6-3, pe rusoaica Veronika Kudermetova, scor 6-2, 6-3, in finala Melbourne Summer Set 1. Simona Halep s-a apropiat, dupa aceasta victorie, de obiectivul pe care si l-a fixat pentru 2022, de .

Urcari in clasamentul WTA pentru Simona Halep si Sorana Cirstea - Modificari in TOP 10 mondial

Castigatoare a turneului Melbourne Summer Set 1, Simona Halep a inregistrat o urcare de cinci locuri in clasamentul WTA. Modificari importante au avut loc si in TOP 10.

Simona Halep este noua campioana de la Melbourne. A umilit-o pe adversara din finala

Fanii Simonei Halep sunt in delir! Celebra sportiva are parte de prima veste uriasa din anul 2022. Ea este noua campioana de la Melbourne. Jucatoarea de tenis a reusit sa o umileasca pe adversara in teren la meciul final. Simona Halep castiga Melbourne Summer Set! Victorie pentru Simona Halep! Celebra jucatoare de tenis castiga Melbourne .

Reactia clara a lui CTP dupa ce a vazut-o pe Simona Halep in 2022. E o veste buna pentru fanii ei

Cristian Tudor Popescu vine cu o reactie dupa ce a vazut-o pe Simona Halep in 2022. Jurnalistul a vorbit despre primul pas cu dreptul pe care l-a facut sportiva in Melbourne Summer Set 1. Ce a spus despre jucatoarea de tenis? CTP, reactie dupa ce Simona Halep a castigat Melbourne Summer Set 1 Simona Halep .

Veste superba pentru Simona Halep dupa prima finala din 2022. Emma Raducanu va fi invidioasa

Anul Nou a venit cu vesti foarte bune pentru Simona Halep. Fanii ei sunt extrem de incantati de cele auzite dupa prima finala din 2022. Sustinatorii campioanei noastre se gandesc la faptul ca Emma Raducanu va fi invidioasa. Vesti bune pentru Simona Halep: detalii dupa prima finala din 2022 Simona Halep a urcat 5 pozitii .

Simona Halep a castigat turneul de la Melbourne

Simona Halep a castigat turneul de la Melbourne Australia). Halep a invins-o in doua seturi pe rusoaica Veronika Kudermetova. Scorul finalei de la Melbourne a fost 6-2, 6-3. Meciul s-a disputat duminica, 9 ianuarie 2022. Jucatoarea din Romania a castigat pana acum toate cele trei meciuri pe care le-a jucat cu Kudermetova. Imediat dupa victoria .

Simona Halep, retragere surpriza in Australia. Anuntul oficial al antrenorului

Fanii Simonei Halep au ramas uimiti de faptul ca fostul lider mondial al tenisului feminin s-a retras din turneul de la Sidney, programat sa inceapa in saptamana 10 16 ianuarie. Romanca va juca duminica, 9 ianuarie, finala de la Melbourne Summer Set 1. Motivul pentru care Simona Halep nu va participa la Australian Open. De .