23:30

Steaua a invins ACS Poli Timisoara si s-a calificat in sferturile Cupei Romaniei

Formatia Steaua s-a calificat in sferturile de finala ale Cupei Romaniei-Timisoreana, dupa ce a invins, miercuri, pe teren propriu, cu scorul de 2-0, echipa ACS Poli Timisoara, in optimile competitiei. continuă pe B1

Steaua s-a calificat in sferturile de finala ale Cupei Romaniei, dupa 2-0 cu ACS Poli Timisoara

Liderul Ligii I, Steaua, merge mai departe in Cupa Romaniei, dupa ce a invins cu 2-0 pe ACS Poli Timisoara, intr-un meci din optimile de finala ale competitiei, disputat pe stadionul Ghencea. Ros-albastrii au.

ACS Poli Timisoara - Pandurii Targu Jiu, scor 2-3, in Liga I

Formatia Pandurii Targu Jiu a invins, duminica, in deplasare, cu scorul de 3-2 1-1), echipa ACS Poli Timisoara, intr-un meci din etapa a XII-a a Ligii I. Golurile invingatorilor au fost marcate de.

LIVE Liga 1 ACS Poli-Pandurii 2-3, urmeaza FC Brasov-Steaua (21:30)

ACS Poli-Pandurii 2-3si FC Brasov-Steaua 21:30), meciuri contand pentru etapa a XII-a a Ligii 1, sunt in direct, LIVE TEXT, astazi pe onlinesport. ro. Apasati aici pentru a urmari desfasurarea in timp real al acestor intalniri.

LIVE Liga 1 ACS Poli-Pandurii (19:00) si FC Brasov-Steaua (21:30)

ACS Poli-Pandurii 19:00) si FC Brasov-Steaua 21:30), meciuri contand pentru etapa a XII-a a Ligii 1, sunt in direct, LIVE TEXT, astazi pe onlinesport. ro. Apasati aici pentru a urmari desfasurarea in timp real al acestor intalniri.

LIVE Liga 1 ACS Poli-Pandurii 1-1

LIVE Liga 1 ACS Poli-Pandurii 0-0

VIDEO Calificare la pas pentru Steaua in sferturile Cupei Romaniei, dupa 2-0 cu Poli Timisoarain Ghencea

Desi nu a a fortat in meciul de Cupa cu ACS Poli Timisoara, Steaua a castigat lejer, scor 2-0, partida cu banatenii din optimi. Georgievski si Piovaccari au marcat golurile gazdelor, care au adus calificarea in sferturi.

VIDEO Calificare facila pentru Steaua in sferturile Cupei Romaniei, dupa 2-0 cu Poli Timisoarain Ghencea

LIVE Liga 1 FC Brasov-Steaua 1-1 (Ionescu 10/ Kapetanos 2)

ACS Poli-Pandurii 2-3si FC Brasov-Steaua 21:30), meciuri contand pentru etapa a XII-a a Ligii 1, sunt in direct, LIVE TEXT, astazi pe onlinesport. ro. Apasati aici pentru a urmari desfasurarea in timp real aacestor intalniri.

Liga I, etapa a 12-a: Ploaie de goluri pe Bega. Pandurii castiga in fata lui ACS Poli cu 3-2, dupa ce-a intors scorul in ultimele minute

Dupa corectia suferita joi, la Florenta, scor 0-3, cu Fiorentina, in grupele Ligii Europa, Pandurii a reusit o victorie, tot in deplasare, dar in Liga I, in fata lui ACS. Condusi cu 2-1, gorjenii au intors scorul in finalul partidei.

actualitate, 23:30