06:30

VIDEO Real Madrid - Sevilla 2-0: mai bine nu se juca. Supercupa Europei s-a decis dupa un meci total dezechilibrat

La Cardiff, una dintre cele mai scumpe echipe din istoria Realului si-a surclasat adversarul de o maniera nedemna de o partida cu trofeul pe masa. S-a terminat doar 2-0, dar, in realitate, Sevilla s-a prezentat degeaba. continuă pe Adevărul

MINUT cu MINUT SUPERCUPA EUROPEI Real Madrid-Sevilla 2-0

Supercupa Europei din acest an a fost transmisa minut cu minut pe site. Apasati aici pentru a urmari LIVE TEXT desfasurarea in timp real a meciului dintre Real Madrid si Sevilla, de la 21:45.

LIVE SUPERCUPA EUROPEI Real Madrid-Sevilla 2-0, dubla Cristiano Ronaldo

Supercupa Europei din acest an este transmisa minut cu minut pe site. Apasati aici pentru a urmari LIVE TEXT desfasurarea in timp real a meciului dintre Real Madrid si Sevilla, de la 21:45.

LIVE SUPERCUPA EUROPEI Real Madrid-Sevilla 0-0

LIVE SUPERCUPA EUROPEI Real Madrid-Sevilla (21:45)

Supercupa Europei: Real Madrid - FC Sevilla 2-0 / Dubla Cristiano Ronaldo

Formatia Real Madrid, detinatoarea Ligii Campionilor, a castigat Supercupa Europei, dupa ce a invins, marti, pe Cardiff City Stadium, cu scorul de 2-0 1-0), echipa FC Sevilla, detinatoarea Ligii Europa. Ambele goluri au fost marcate de catre Cristiano Ronaldo.

Supercupa Europei e ultima sansa pentru Iker Casillas. Diseara de la 21.45 se joaca Real Madrid - Sevilla, la Cardiff

Supercupa Europei da startul fotbalului de top pe Batranul Continent, aducand in fiecare an fata in fata castigatoarea Ligii Campionilor si pe cea a Ligii Europa.

Live Text: Real Madrid- FC Sevilla, de la ora 21.45, in Supercupa Europei

Real Madrid si FC Sevilla debuteaza in noul sezon intr-un meci mare de tot: Supercupa Europei. Partida se va disputa pe stadionul din Cardiff, orasul natal al lui Gareth Bale, jucatorul madrilenilor.

Live Text: Real Madrid- FC Sevilla 0-0, in Supercupa Europei

UPDATE. Supercupa Europei. Real Madrid a invins FC Sevilla, scor 2-0. Capitanul Iker Casillas a primit trofeul

Echipa Real Madrid a castigat Supercupa Europei, dupa ce a invins, marti, pe Cardiff City Stadium, cu scorul de 2-0, echipa FC Sevilla, detinatoarea Ligii Europa, informeaza Mediafax.

Real Madrid a castigat Supercupa Europei dupa ce a invins Sevilla cu scorul de 2-0

Real Madrid a castigat, marti seara, pentru a doua oara in istorie Supercupa Europei, impunindu-se cu 2-0 in fata celor de la FC Sevilla, relateaza GSP. Castigatoarea Ligii Campionilor a dominat categoric.

actualitate, 06:30