12:30

VIDEO Rezumatele meciurilor de aseara din Liga Campionilor. Real Madrid, Atletico si AS Monaco au sanse mari de calificare in semifinalele competitiei

Cele trei meciuri disputate aseara in Liga Campionilor s-au incheiat cu doua victorii ale oaspetilor si una reusita de gazde. continuă pe Adevărul

Un Pont pe Zi: Recomandari pentru pariori privind meciurile de miercuri din Liga Campionilor (VIDEO)

Dan Bara si Sabin Pirvan au vorbit in editia de marti noapte a emisiunii Un Pont pe Zi despre meciurile de miercuri din Liga Campionilor. Cei doi au comentat cotele oferite de agentii s.

Un Pont pe ZI: Ce merita pariat pe meciurile din marti din Liga Campionilor (VIDEO)

Dan Bara a prezentat in editia de luni seara a emisiunii Un Pont pe Zi cotele si ponturile pentru meciurile din aceasta saptamana din Liga Campionilor. Alaturi de acesta a fost prin.

BAYERN - REAL MADRID LIVE. ONLINE STREAM Champions League DOLCE SPORT - VIDEO

ONLINE STREAM Champions League DOLCE SPORT - VIDEO. Bayern Munchen si Real Madrid se confrunta in sferturile de finala din LIGA CAMPIONILOR. Vedeta echipei gazda, Robert.

Liga Campionilor: Bayern Munchen - Real Madrid (21:45) - Finala din sferturi

Tragerea la sorti i-a scos in cale Realului campioana en-titre a Europei) unul din cei mai dificili adversari pe care putea sa ii intalneasca in sferturile Champions League: Bayern Munchen. Mansa tur se disputa in aceasta seara, pe Allianz Arena, cu incepere de la ora 21:45. Se vor mai juca astazi: Atletico Madrid vs Leicester si Borussia Dortmund vs AS Monaco meci care ar fi trebuit sa se dispute marti).

VIDEO Liga Campionilor Juventus - Barca 3-0/ Marele Dybala/ La ce sa speram in retur?

Formatia Juventus Torino a invins, marti, pe teren propriu, cu scorul de 3-0, echipa FC Barcelona, in prima mansa a sferturilor de finala ale Ligii Campionilor. Golurile au fost marcate de Paulo Dybala in minutele 7 si 22 si Giorgio Chiellini in minutul 55.

Sferturile Ligii Campionilor: Real a invins Bayern, scor 2-1. Dubla Ronaldo; Atletico a trecut de Leicester, scor 1-0

Sferturile Ligii Campionilor: Real a invins Bayern, scor 2-1. Dubla Ronaldo; Atletico- Leicester, scor 1-0; Borussia- Monaco, scor 2-3

Formatia Real Madrid a castigat, miercuri, in deplasare, cu scorul de 2-1, meciul sustinut in compania echipei Bayern Munchen, in prima mansa a sferturilor de finala ale Ligii Campionilor, potrivit News. ro. Tot in sferturi, Atletico a invins Leicester, scor 1-0. Borussia Dortmund a fost invinsa, miercuri, pe teren propriu, cu scorul de 3-2, de echipa AS Monaco.

Liga Campionilor Juventus - Barca 3-0/ Erioul Dybala/ La ce sa speram in retur?

Antoine Griezmann, decisiv pentru Atletico Madrid in Liga Campionilor cu Leicester City

Atletico Madrid a invins formatia engleza Leicester City cu scorul de 1-0 1-0), miercuri seara, pe stadionul 'Vicente Calderon', intr-un meci din prima mansa a sferturilor de finala al.

actualitate, 12:30