16:16

Asa am trait Simona Halep cu Victoria Azarenka in optimi la Wimbledon

Simona Halep si Victoria Azarenka s-au infruntat, luni dupa-amiaza, pentru calificarea in sferturile de finala la Wimbledon. continuă pe Online Sport

Wimbledon: Simona Halep vs Victoria Azarenka se va disputa luni, in jurul orei 15:30

Organizatorii de la Wimbledon au anuntat programul zilei de luni duminica este zi de pauza), iar disputa dintre Simona Halep si Victoria Azarenka din optimi) va avea loc in jurul orei 15:30. Meciul va fi in direct pe Eurosport 2 si LiveText pe HotNews. ro.

LIVE Simona Halep cu Victoria Azarenka in optimi la Wimbledon (luni dupa 15:30)

Simona Halep si Victoria Azarenka se infrunta, luni dupa-amiaza, pentru calificarea in sferturile de finala la Wimbledon.

LIVE Simona Halep cu Victoria Azarenka in optimi la Wimbledon

Asa am trait Simona Halep cu Shuai Peng in turul 3 la Wimbledon

Simona Halep a intalnit-o pe chinezoaica Shuai Peng, vineri dupa 16:30, in turul 3 de la Wimbledon.

Simona Halep ajunge in optimi la Wimbledon

Continua parcursul pentru Simona Halep la Wimbledon dupa victoria obtinuta, vineri, in fata chinezoaicei Shuai Peng, scor 6-4, 7-6 7), intr-un meci din turul al 3-lea.

S-a stabilit ora meciului dintre Simona Halep si Viktoria Azarenka. Romanca isi poate egala performanta de anul trecut

Simona Halep s-a calificat in optimile de finala ale turneului de la Wimbledon unde o va intalni pe Viktoria Azarenka, fost numar 1 mondial.

La ce ora joaca Halep meciul din optimi de la Wimbledon

Turneul de la Wimbledon. Simona Halep 2 WTA) va juca luni contra Victoriei Azarenka in optimile de finala ale turneului de la Wimbledon, in al doilea meci programat pe Terenul 2 de la All England Tennis.

Simona Halep va evolua, luni, in optimi de finala la Wimbledon

Jucatoarea de tenis Simona Halep, locul 2 WTA si cap de serie numarul 2, va evolua, luni, in optimi de finala la Wimbledon, in jurul orei 15.

SIMONA HALEP - SHUAI PENG LIVE la WIMBLEDON. ONLINE STREAM EUROSPORT - VIDEO

SIMONA HALEP - SHUAI PENG LIVE la WIMBLEDON. Simona Halep joaca azi cu chinezoaica Shuai Peng in turul 3 la Wimbledon. Meciul este transmis LIVE VIDEO de Eurosport 2 si ONLINE STREAM pe Eurosport player.

LIVE Simona Halep cu Shuai Peng in turul 3 la Wimbledon

Simona Halep o intalneste pe chinezoaica Shuai Peng, vineri dupa 16:30, in turul 3 de la Wimbledon.

actualitate, 16:16