12:15

Carlo Ancelotti, dupa ce Viktor Kassai a favorizat-o clar pe Real Madrid: In sferturile Champions League ar trebui sa avem un arbitru de calitate

Real Madrid s-a calificat in semifinalele Champions League, dupa un retur cu mari probleme de arbitraj. Galacticii au inscris de doua ori din off-side prin Cristiano Ronaldo), iar Vidal a primit gratuit al doilea cartonas galben. In sferturile Ligii Campionilor ar trebui sa avem un arbitru de calitate, a precizat Carlo Ancelotti, antrenorul celor de la Bayern Munchen. continuă pe Hotnews

Carlo Ancelotti, dupa ce arbitrul a favorizat-o clar pe Real Madrid: In sferturile Champions League ar trebui sa avem un arbitru de calitate

Jaf maghiar: Viktor Kassai, un asasin cu fluier! Real - Bayern, calificare decisa de greseli uriase de arbitraj

Finala din sferturi s-a ridicat la nivelul asteptarilor si a oferit un retur electrizant. Din pacate, brigada din Ungaria a ruinat un meci in care s-au dat sase goluri.

Incidente grave dupa Real - Bayern 4-2. Trei jucatori de la oaspeti au vrut sa-l linseze pe ungurul Viktor Kassai si au fortat usa vestiarului arbitrilor

Real Madrid - Bayern Munchen s-a terminat 4-2, partida fiind influentata de erori grave comise de arbitrul maghiar Viktor Kassai.

FOTOGALERIE Deciziile lui Viktor Kassai, analizate in detaliu de Marca - Maghiarul a facut praf meciul Real Madrid vs Bayern Munchen

Marca, cotidianul de casa al Realului, dezbate pe larg prestatia lui Viktor Kassai, centralul meciului dintre galactici si Bayern Munchen 4-2). Jurnalistii iberici au scos in evidenta greselile mari ale arbitrului maghiar: off-side la golurile doi si trei ale lui Cristiano Ronaldo, precum si o eliminare meritata a lui Casemiro.

actualitate, 12:15