14:15

Champions League, sferturi: PSG-Barcelona, Atletico-Real Madrid, Porto-Bayern, Juventus-AS Monaco

Vineri a avut loc, la Nyon, tragerea la sorti a sferturilor de finala din Champions League. PSG va da piept cu Barcelona, FC Porto cu Bayern Munchen, Atletico Madrid cu Real Madrid, iar Juventus cu AS Monaco. continuă pe Hotnews

Sferturi Champions League, dupa tragerea la sorti: PSG-Barcelona, Atletico-Real Madrid, Porto-Bayern, Juventus-AS Monaco

PSG va intalni in sferturile de finala din Champions League Barcelona, FC Porto - Bayern Munchen, Atletico Madrid - Real Madrid, iar Juventus - AS Monaco, conform tragerii la sorti ce a avut loc vineri, informeaza.

LIVE Champions League, Optimi de finala: Atletico-Leverkusen 1-0 (11 metri) si Monaco-Arsenal 0-2 (final)

Optimile de finala din Champions League continue live text pe Onlinesport. ro, marti seara, cu alte doua meciuri extrem de atractive prin prisma rezultatelor din tur : Atletico-Leverkusen 0-1) si Monaco-Arsenal 3-1).

MINUT cu MINUT Champions League, Optimi de finala: Atletico-Leverkusen 1-0 (11 metri) si Monaco-Arsenal 0-2 (final)

Optimile de finala din Champions League a continuat live text pe Onlinesport. ro, marti seara, cu alte doua meciuri extrem de atractive prin prisma rezultatelor din tur : Atletico-Leverkusen 0-1) si Monaco-Arsenal 3-1).

LIVE Champions League, Optimi de finala: Atletico-Leverkusen 1-0 si Monaco-Arsenal 0-2

LIVE Champions League, Optimi de finala: Atletico-Leverkusen si Monaco-Arsenal

LIVE Champions League, Optimi de finala: Atletico-Leverkusen si Monaco-Arsenal (21:45). Avancronicile partidelor

Tragerea la sorti a sferturilor Champions League: Atletico-Real Madrid, reeditarea finalei de anul trecut

Vedeti mai jos ce au decis sortii, vineri, la Nyon, pentru sferturile de finala ale Champions League. De departe cele mai atractive dueluri sunt PSG-Barcelona si Atletico Madrid-Real Madrid. Nici celelalte doua meciuri nu sunt de neglijat.

LIVE Champions League: Barcelona-Manchester City 1-0 si Borussia-Juventus 0-2

Tabloul sferturilor de finala in Champions League va fi completat in urma celor doua meciuri de miercuri seara, Barcelona-Manchester City si Borussia-Juventus, meciuri care vor fi live text pe onlinesport. ro dupa ora 21:45.

LIVE Champions League: Barcelona-Manchester City 1-0 si Borussia-Juventus 0-1. Gol fabulos marcat de Tevez

actualitate, 14:15