01:05

Edi Iordanescu a prefatat meciul cu Academica Clinceni: Trebuie sa ne luam punctele

FCSB se afla in fata meciului cu Academica Clinceni, ultima clasata in CASA Liga 1, singura echipa fara victorie dupa noua etape si care l-a numit pe Ionut Chirila in locul lui Ilie Poenaru. continuă pe Online Sport

Prima TV transmite meciul FCSB Academica Clinceni. Unul dintre comentatori va fi Florin Calinescu

Sambata, 25 septembrie, de la ora 21. 00, meciul zilei din Liga 1 va fi cel dintre FCSB si Academica Clinceni. Comentariul va fi asigurat de vedetaPrima TV, Florin Calinescu alaturi de Bogdan Cosmescu. Cele doua echipe se intalnesc in etapa a zecea a Ligii 1, dupa ce FCSB vine dupa doua victorii importante, cu Dinamo .

Cupa Romaniei: Academica Clinceni, eliminata de Buzau la debutul lui Ionut Chirila pe banca - Medias a invins in prelungiri Chiajna

Meciurile din saisprezecimile Cupei Romaniei au continuat miercuri cu victoria lui FC Buzau in fata codasei Ligii 1, Academica Clinceni, chiar la debutul pe banca al lui Ilie Poenaru. Gaz Metan Medias, in schimb, si-a respectat statutul de prim divizionara si a trecut de Concordia Chiajna, in prelungiri.

Edi Iordanescu anunta sanctiuni dupa cele trei goluri primite la Hunedoara: O mentalitate pe care nu pot s-o accept

FCSB a avut emotii la Hunedoara in saisprezecimile Cupei Romaniei in fata unui adversar din Liga 3 care a avut puterea sa revina de la 0-3 si sa trimita partida in prelungiri. In cele din urma echipa mai bine cotata s-a impus, cu 5-3, insa aceasta nu a sters supararea antrenorului Edi Iordanescu.

Prima TV inoveaza in materie de transmisiuni sportive! Cine va comenta meciul FCSB - Academica Clinceni

Sambata, 25 septembrie, de la ora 21. 00, meciul zilei din Liga 1 va putea fi urmarit si la Prima TV, iarBogdan Cosmescuva fi avea un coleg de microfon cu totul inedit.

Cupa Romaniei: FCSB, victorie in prelungiri cu CS Hunedoara - Echipa lui Edi Iordanescu a fost egalata dupa ce a condus cu 3-0

FCSB a reusit sa castige in prelungiri, scor 5-3, meciul contra lui CS Hunedoara din saisprezecimile Cupei Romaniei. Ros-albastrii au fost egalati de echipa din Liga 3 dupa ce au condus cu 3-0.