23:15

EURO 2016. Rezultat surprinzator intre Italia si Belgia

Italia a reusit o victorie importanta in prima partida de la EURO, 2 - 0 contra Belgiei. Giaccherini si Pelle au semnat golurile italienilor, care erau vazuti de multi cu sansa a doua in fata. continuă pe Antena3

EURO 2016. ROMANIA - FRANTA 1-2. Clasamentul grupei A, dupa meciul de deschidere

Romania intalneste astazi Franta, in deschiderea EURO 2016, o intalnire intre una dintre marile favorite ale turneului si o ec.

EURO 2016. ROMANIA - FRANTA 1-2. Gazdele se impun cu un gol spectaculos, marcat in minutul 89

EURO 2016. ROMANIA - FRANTA LIVE TEXT 0-0. Ocazie URIASA a lui Stancu

EURO 2016. ROMANIA - FRANTA LIVE TEXT. Bara pentru Franta! 1-1 la ocazii uriase

EURO 2016. ROMANIA - FRANTA LIVE TEXT. Echipele de start. Ce le-a pregatit Iordanescu francezilor

EURO 2016. Elvetia - Albania 1-0 (rezultat final), in grupa Romaniei

Nationala Elvetiei a invins, sambata, la Lens, cu scorul de 1-0 1-0), reprezentativa Albaniei, intr-un meci contand pentru grupa A de la Euro-2016, din care face parte si Romania.

EURO 2016. Franta - Romania : 2-1, rezultat FINAL! Primele reactii ale selectionerilor, dupa meci

in timp ce selectionerul Romaniei, Anghel Iordanescu, a declarat, dupa meciul Romania-Franta, ca este dureros sa pierzi in minutul 88, omologul sau francez a aratat ca meciul cu Romania a fost ca unul de finala, nu de deschidere.

EURO 2016. Franta - Romania: Putem spera la un rezultat bun. Tricolorii au pierdut un singur meci la debut

Meciul Romania - Franta deschide Campionatul European de Fotbal si consemneaza o premiera pentru tricolori, care vor juca prima data in meciul inaugural.

Franta - Romania, meciul de deschidere la EURO 2016/ Scor: 2-1

ACTUALIZARE 00:04 Echipa tarii noastre, aproape de un rezultat bun in fata Frantei, la debutul EURO 2016, dar a pierdut 1-2) Nationala de fotbal a tarii noastre a fost invinsa greu de formatia Frantei cu scorul de 2-1 0-0), in meciul inaugural al EURO 2016, vineri seara, pe Stade de France din Saint-Denis, dupa un gol primit in minutul 89, relateaza Agerpres.

EURO 2016. Ciprian Tatarusanu, reactie dupa esecul in fata Frantei

EURO 2016 Am demonstrat ca suntem la nivelul lor. Am avut ocazii mai mari. Printr-o greseala a arbitrului si un sut de exceptie, au obtinut victoria. Ne da incredere acest rezultat atata timp c.

actualitate, 23:15