15:16

GAME cu GAME Simona Halep in sferturi la Birmingham. Un set secund de cosmar pentru Simona

Ati urmarit live text pe onlinesport. ro, vineri de la ora 15:00, sfertul de finala de la Birmingham care le-a opuspe Simona Halep si Kristina Mladenovic. continuă pe Online Sport

Clasament WTA: Cate puncte va avea Simona Halep dupa Birmingham

Simona Halep va castiga doar 70 de puncte in clasamentul WTA, care va fi dat publicitatii, luni, in urma turneului Premier de la Birmingham. Turneul britanic nu va aduce modificari in topul mondial.

GAME cu GAME Simona Halep in optimi la Birmingham

Simona Halep, principala favorita a turneului WTA Premier de la Birmingham, a intalnit-ojoi dupa-amiaza pe Klara Koukalova in optimile de finala intr-un meci care a fost live text in aceasta pagina.

GAME cu GAME Simona Halep in turul 2 la Birmingham

Simona Halep a revenit, marti, pe terenul de tenis pentru prima data dupa eliminarea suferita in turul secund la Roland Garros. Jucatoarea noastra isi face incalzirea pentru Wimbledon la turneul de la Birmingham, unde este cap de serie numarul unu.

LIVE Simona Halep in sferturi la Birmingham

Urmariti live text pe onlinesport. ro, vineri de la ora 15:00, sfertul de finala de la Birmingham care le opune pe Simona Halep si Kristina Mladenovic.

LIVE Simona Halep in sferturi la Birmingham (vineri, ora 15:00)

Birmingham 2015: Simona Halep, in sferturi, dupa un meci FULGER cu Klara Koukalova

Simona Halep, cap de serie numarul 1, s-a calificat in sferturile turneului Premier de la Birmingham, dupa ce a invins-o pe Klara Koukalova, scor 6-1, 6-3.

Simona Halep la Birmingham: adversara de batut pentru romanca in sferturi. Cine s-a impus in ultimul duel direct

Simona Halep are sanse mari sa ajunga in semifinalele primului turneu de pe iarba la care a participat in 2015 datorita unui rezultat surpriza.

VIDEO Simona Halep la Birmingham, rezumatul meciului pierdut cu Mladenovici. inca un 0-6 de uitat

Simona Halep a pierdut meciul cu Kristina Mladenovici, din sferturile de finala ale turneului de la Birmingham, care face parte din categoria Premier.

LIVETEXT Simona Halep la Birmingham: meci cu Mladenovici pentru semifinale

Simona Halep joaca de la 14. 30 impotriva Kristinei Mladenovici, locul 43 WTA, pentru un loc in semifinalele turneului de la Birmingham.

actualitate, 15:16